Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zakończenie SLHPN

Kolejny sezon przeszedł do historii. W sobotę miało miejsce uroczyste podsumowanie rozgrywek Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej.

Już od kilku lat zespoły rywalizują tam w dwóch klasach rozgrywkowych, a zainteresowanie cały czas jest bardzo dużo. Nie inaczej było w sezonie 18/19.

Zaraz po ostatniej kolejce najlepszym zespołom wręczono statuetki i nagrody. Tytuł Mistrza na tydzień przed końcem rozgrywek zapewnił sobie Getin Bank.

 

 

Drugie miejsce przypadło Dream Teamowi Brudzewo, trzecie Warcie Ciążeń, a kolejne Familiadzie, Ergo Hestii, Gregorowi Stal i Strażakowi Kamień, który spadł do II ligi.

W niej triumfowali natomiast Stolarze zaraz przed OSP Cienin Zaborny. Oba te zespoły w nowym sezonie powalczą w najwyższej klasie rozgrywkowej. Na trzecim miejscu uplasował się Miskant, a czwartym Sparta Ratyń.

Nie zabrało również nagród indywidualnych. W I lidze najlepszym zawodnikiem został Jakub Jóźwiak z Getin Banku, bramkarzem Patryk Larecki z Dream Teamu Brudzewo, a Królem Strzelców Paweł Chmura z Warty Ciążeń.

W drugiej lidze królem strzelców został Patryk Grodzki ze Stolarzy, bramkarzem Dariusz Kruszyński z OSP Cienin, a zawodnikiem Tomasz Kaczmarek ze Sparty.

Oprócz tego puchary dla drużyn Fair Play otrzymali Sparta i Gregor Stal.

 

 

*materiał sponsorowany

Brak komentarzy

Dodaj komentarz