Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zakończenie zajęć Szkółki Muzycznej MGOK Zagórów

W środę odbyło się zakończenie roku szkolnego Szkółki Muzycznej działającej przy MGOK w Zagórowie.

-Było to pierwsze wydarzenie w plenerze na naszym Skwerze Kultury, który w nowej odsłonie ze sceną będzie funkcjonował przez cały lipiec. Na scenie zaprezentowali się instrumentaliści – Połom Maja, Rejdukowska Julia, Jasińska Maria, Cierpiał Antoni,Teodorczyk Martyna, Widelska Adrianna ,Sikora Zyta, Hernes Jakub, Rogowski Wiktor i Nowiński Cezary.

Opiekunami i instruktorami młodzieży są Katarzyna Bąk, Robert Żurański, Daniel Słowiński i Wojtek Nowakowski. Na młodzież czekały pamiątkowe dyplomy przygotowane przez MGOK i podziękowania od dyrekcji i instruktorów za bardzo pracowity rok zakończony z sukcesem.

Dziękujemy również wszystkim instruktorom za czas poświęcony młodzieży i zdobyte umiejętności, a rodzicom za wsparcie. Oczywiście gratulujemy zdolnych dzieciaków i życzymy jeszcze wielu sukcesów muzycznych. Zachęcamy cały czas do nauki gry na różnych instrumentach w Szkółce Muzycznej od września.

Wszystkim życzymy fajnych i bezpiecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu-czytamy na stronie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zagórowie.

 

 

FOTO: MGOK Zagórów


Najnowszy komentarz
  • Proszę nie pisać błędnych informacji, połowa tych osób nie występowała, osoby występujące zostały pominięte.

Dodaj komentarz