Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zakończyli przebudowę drogi prowadzącej do Powidza

O zakończeniu prac związanych z przebudową drogi z Powidza w kierunku Witkowa poinformowało Starostwo Powiatowe w Słupcy.

-17 maja br. nastąpił końcowy odbiór prac budowlanych związanych z realizacją inwestycji pn: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2161P Powidz – granica powiatu (Witkowo)” finansowanej w 100% z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Jest to druga zakończona inwestycja na drogach, które posiadają podwyższone parametry techniczno-użytkowe umożliwiające przemieszczanie się po nich ciężkiego sprzętu wojskowego.

Wykonawcą robót była firma Budimex S.A., a Inspektorem Nadzoru Inwestorskiego Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane CAMINO Mariusz Kluczyk.

Wartość środków przeznaczonych na realizację zadania wyniosła 27 050 000,00 zł brutto-czytamy na stronie Starostwa.

 

 

FOTO: Starostwo Powiatowe w Słupcy


Najnowszy komentarz
  • Te podniesione wyspy nie są zbyt trafionym pomysłem. Wystarczyłoby wymalować pas wyłączający z ruchu na pewno byłoby taniej i praktyczniej. Załóżmy że zepsuje się auto na drodze i co wtedy. Z jednej strony głęboki rów a po środku podniesienie wyspa i droga zatarasowana samochód siłą woli kierowcy ma wznieść sie na to podwyższenie. Nie wszystkie modne rozwiązania są trafione.

Dodaj komentarz