Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zakończyli regatowe zmagania o Grand Prix Jeziora Powidzkiego

W Przybrodzinie rywalizowali żeglarze na ostatnich regatach w ramach Grand Prix Jeziora Powidzkiego.

Więcej zdjęć znajdziecie TUTAJ.

 

Regaty Finałowe – Grand Prix Jeziora Powidzkiego 2022 Grupa Partner, Przybrodzin – Bar Kotwica

 

Wyniki klasa Czarter

1. Olivia – Bartłomiej Świderski, Rafał Kulbida, Bianca Świderska, Pola Skuza
2. Eliza & Duńczyk – Tomasz Makowski, Krzysztof Wojciechowski, Hanna Wojciechowska
3. Tryton – Michał Ziemski, Aleksander Ziemski, Dagmara Ziemska
4. Phobos 24 – Marek Osuch, Błażej Miga, Wiktoria Osuch
5. EverB – Mieszko Gryza, Darek Kulczycki, Maciej Kuśnierz, Jurek Domański
6. Biała Mewa – Bartosz Kwaśny, Ryszard Mościcki, Hubert Wojciński
7. Bajera – Krzysztof Wojewoda, Daniel Kleczewski, Wiesława Styś

 

Wyniki klasa Open

1. Burak – Bartosz Bednarek, Joanna Bednarek, Anna Bednarek, Tomasz Bednarek, Piotr Szumiński
2. Preste 18 005 – Norbert Nowacki, Andrzej Synowiec
3. POL 466 Paczka z Rusiborza – Michał Smuszkiewicz, Marcin Piątek, Wojtek Batorski
4. Preste 18 004 – Robert Sobociński, Sławomir Kodrzycki
5. Flipper – Sławomir Blaszka, Piotr Maliński, Miłosz Maliński, Kinga Jermanowicz
6. POL 135 Ślesin – Kacper Gębicki, Julia Lewandowska, Natalia Janczewska
7. 505 -376 – Jerzy Plewa, Dominika Zielińska
8. Omega 16 – Waldemar Jarowicz, Michał Kasprzyk
9. Pro Jack – Maciej Bełczyński, Martyna Pełczyńska, Włodzimierz Pełczyński
10. Płotka – Mateusz Janczewski, Szymon Wróbel
11. BOSS 777 – Dariusz Bulzacki

 

Wyniki klasa Trias

1. Moana – Piotr Kuchciński, Dagny Styczyńska – Kuchcińska, Ksawery Kuchciński, Styczyński
2. Amigo – Radosław Maciejak, Michalina Maciejak
3. Jeneva’s – Maciej Potok, Krzysztof Potok
4. Windbrant – Paweł Brona, Zosia Łopatka, Anna Sabok – Rzepka
5. G248 – Paweł Grzeszczyk
6. Ombro – Marcin Bartkowiak, Marlena Bartkowiak, Natalia Bartkowiak, Patryk Bartkowiak

 

Wyniki klasa Katamaran

1. Taipan – Jakub Drygas, Leon Drygas
2. Inter 20 – Marcin Pinczyński, Robert Rogowski

Udział Formidable – Sebastian Tylak

 

Wyniki klasa T1

1. Kanaro – Robert Pona, Kamilla Pona
2. Otaria – Wojciech Kujawa, Zosia Rogowska, Izabela Rogowska
3. Pol 7, 20 – Wojciech Maćkowiak, Robert Śledzik, Paweł Koc
4. Grom – Leszek Woliński, Anna Zarzycka
5. Streep – Bartek Cerkaski, Julian Cerkaski
6. Metal Wind – Mariusz Woźniak, Jolanta Woźniak
7. Coco – Piotr Nowacki, Remik Nowaczyk
8. Pico Plus – Jacek Fąfara, Jacek Śmigielski
9. Lagertha – Tomasz Framski, Michał Stolarski, Iwo Stolarski, Wojciech Framski,
10. Samsara – Dariusz Struś, Cezary Sawicz, Ewa Bącela
11. Rykoszet 6 – Wojciech Antczak, Hanna Antczak
12. Odyseja – Piotr Walczuk, Miłosz Walczuk, Piotr Tomal
13. Rykoszet 3 – Tomasz Dolata, Tomasz Rachelski

 

Wyniki klasa T2

1. Rafa 2 Szopeneria – Marcin Macioszek, Ewelina Sosna-Macioszek, Leszek Macioszek
2. Oskar Roźek, Bartosz Rominiecki
3. Krwawa Mary – Marysia Gaca, Tomasz Gaca
4. Porto Mirosław Maciejewski, Piotr Sowa, Grzegorz Sowa, Kacper Maciejewski
5. Chwila – Łukasz Cieśliński, Łukasz Jakubowski
6. Rauschling – Ryszard Derda Wojtek Woźniak ,Kuba Drewniacki, Kacper Rajzner
7. Pinguin – Agata Makowska, Antoni Pietrowicz, Kacper Trębaczkiewicz

 

Wyniki klasa T3

1. Black & White – Mirosław Sztuba, Krzysztof Palacz, Tadeusz Malinowski
2. Focus 750 – Mariusz Wiśniewski Dawid Lester, Wojciech Szymkowiak
3. Neja & Rychu – Emil Derda, Jędrzej Pietrowicz, Jacek Kasprzyk, Sebastian Rulak , Szymon Grzywiński, Jean Francois Camiere
4. Akros – Ryszard Gryc, LiLiana Skrycka – Gryc
5. Megalomaniac – Krzysztof Rzepka, Krzysztof Pióro – Pikowski
6. Perfect Speed – Paweł Pacześniak, Dariusz Szczepański , Maciej Mazurek
7. Black Jack – Jacek Zygmanowski, Arkadiusz Poluszyński

 

Grand Prix Jeziora Powidzkiego 2022 – Grupa Partner, Klasyfikacja końcowa

Klasa T1

1. Robert Pona – 400 pkt.
2. Wojciech Maćkowiak – 390 pkt.
3. Leszek Woliński – 335 pkt.
4. Jacek Fąfara – 181 pkt.
5. Piotr Walczuk – 154 pkt.
6. Piotr Nowacki – 132 pkt.
7. Mieczysław Korzeniowski – 126 pkt.
8. Bartosz Cerkaski – 115 pkt.
9. Maciej Jaskuła – 100 pkt.
10. Dariusz Struś – 87 pkt.
11. Wojciech Antczak – 82 pkt.

 

Klasa T2

1. Marcin Macioszek – 460 pkt.
2. Ryszard Derda – 238 pkt.
3. Tomasz Siwiński – 165 pkt.
4. Marysia Gaca – 145 pkt.
5. Bartosz Pszeniczka – 111 pkt.
6. Mirosław Maciejewski – 110 pkt.
7. Tomasz Feret – 100 pkt.
8. Jacek Olubiński – 100 pkt.
9. Agata Makowska – 93 pkt.
10. Oliwia Feret – 93 pkt.

 

Klasa T3

1. Mirosław Sztuba – 480 pkt.
2. Mariusz Wiśniewski – 405 pkt.
3. Emil Derda – 345 pkt.
4. Paweł Pacześniak – 134 pkt.
5. Michał Brzozowski -100 pkt.
6. Jacek Zygmanowski – 96 pkt.
7. Krzysztof Rzepka – 92 pkt.
8. Tomasz Sabok – Rzepka -65 pkt.
9. Andrzej Brzozowski – 55 pkt.
10. Ryszard Gryc – 55 pkt.
11. Mirosław Czech – 46 pkt.

 

Klasa Trias

1. Radosław Maciejak -360 pkt.
2. Marcin Wróblewski – 325 pkt.
3. Maciej Potok – 310 pkt.
4. Piotr Kuchciński – 294 pkt.
5. Paweł Brona – 211 pkt.
6. Paweł Grzeszczyk – 195 pkt.
7. Ryszard Gryc – 111 pkt.
8. Marcin Bartkowiak – 38 pkt.

 

Klasa Open

1. Sławomir Blaszka -386 pkt..
2. Michał Smuszkiewicz – 330 pkt.
3. Kacper Gębicki – 283 pkt.
4. Norbert Nowacki – 160 pkt.
5. Roman Czajkowski – 100 pkt.
6. Krzysztof Łaziński – 100 pkt.
7. Bartosz Bednarek – 100 pkt.
8. Krzysztof Palacz – 65 pkt.
9. Łukasz Putz – 65 pkt.
10. Maciej Szczurek – 65 pkt.
11. Jan Budkiewicz – 65 pkt.

 

Błękitna Wstęga

Taipan – Jakub Drygas i Leon Drygas

 

FOTO: Jezioro Powidzkie


Brak komentarzy

Dodaj komentarz