Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zakończyli żeglarski sezon w Przybrodzinie

Regaty Finałowe o Grand Prix Jeziora Powidzkiego rozegrane zostały w sobotę w Przybrodzinie.

Więcej zdjeć znajdziecie TUTAJ.

 

Wyniki

Klasa T1

1. Kanaro – Robert Pona, Kamilla Pona
2. POL 7 20 – Wojciech Maćkowiak, Robert Śledzik, Paweł Koc
3. Grom – Leszek Woliński, Anna Zarzycka
4. Atka – Krzysztof Ziaja, Tymon Ziaja, Marcin Szumiński, Włodek Zarzycki
5. Conger – Mieczysław Korzeniowski, Antoni Szytniewski
6. Odyseja – Piotr Walczuk, Miłosz Walczuk
7. Omega 1949 – Bartosz Cerkaski, Arkadiusz Patyk
8. Pico Plus – Jacek Fąfara, Artur Trzebiński
9. Samsara – Dariusz Struś, Iwona Droździak, Ewa Kulik
10. Ryoszet 5 – Wojciech Antczak, Hanna Antczak
11. Rykoszet 6 – Tomasz Dolata, Roman Grzybowski

 

Klasa T2

1. Szara POL 0113- Tomasz Feret, Maciej Reck, Oliwia Feret
2. Pani Gertruda – Maciej Jaskuła, Andrzej Smykowski
3. Harvest Moon – Bartosz Pszeniczka, Dorota Budziak, Paweł Pawlicki
4. Biała Dama – Marysia Gaca, Tomasz Gaca
5. Rafa 2 Szopenieria – Marcin Macioszek, Leszek Macioszek, Adam Macioszek
6. Rauschling – Ryszard Derda, Jakub Drewniacki, Kacper Rajzner, Piotr Kanafa
7. Pomarańcza – Joanna Wroblewska, Agnieszka Hoppe, Agata Sielimowicz, Karolina Michalska

 

Klasa T3

1. Black & White – Mirosław Sztuba, Roman Dybek, Krzysztof Palacz, Tomasz Braczyński
2. Neja & Rychu – Emil Derda, Jędrzej Pietrowicz, Jacek Kasprzyk, Szymon Grzywiński, Sebastian Rulak, Jean Francois Camiere
3. Focus 750 – Mariusz Wiśniewski, Dawid Lester, Damian Mądry
4. Tańcząca z falami – Mirosław Czech, Beata Czech, Mateusz Czech, Bruno Czech
5. Macan – Tomasz Grzegorek, Joanna Suszek, Anna Kubas, Dawid Kubas
6. Tais – Antoni Owczarzak, Andrzej Owczarzak, Andrzej Krysiak
7. Megalomaniac – Krzysztof Rzepka, Radosław Maciejak, Anna Sabok – Rzepka

 

Klasa Czarter

1. Phobos – Marek Osuch, Wiktoria Osuch, Łucja Osuch, Agnieszka Osuch
2. Ciacho – Zbigniew Biesek, Michalina Tar, Wojtek Wawrzyniak, Tosia Tar

 

Klasa Katamaran

1. Inter 20 – Marcin Pinczyński, Robert Rogowski
2. Taipan – Jakub Drygas, Kamila Talkowska
3. Mad Max – Dominika Wróblewska, Katarzyna Pinczyńska

 

Klasa Trias

1. Amigo – Piotr Roszkiewicz, Piotr Lenart, Marcelina Roszkiewicz
2. Windbraut- Paweł Brona, Sylwia Brona, Zofia Łopatka, Wojciech Kujawa
3. Luźne Wanty – Marcin Wroblewski, Bartłomiej Szczepański , Łukasz Muciok
4. G128 – Paweł Grzeszczyk, Martyna Grzeszczy
5. Moana – Piotr Kuchciński, Dagny Styczyńska – Kuchcińska, Ksawery Styczyński – Kuchciński

 

Klasa Open

1. Burak – Bartosz Bednarek, Anna Bednarek, Joanna Bednarek, Tomasz Bednarek
2. Szopeneria POL 466 -Michał Smuszkiewicz, Marcin Piątek, Miron Bleja
3. Preste 18 004 – Norbert Nowacki, Andrzej Synowiec
4.Preste 18 005 – Robert Sobociński, Sławomir Kodrzycki
5. Flipper – Sławomir Blaszka, Piotr Maliński, Olga Bystrzycka
6. 505 – Jerzy Plewa, Dominika Zielińska
7. Preste 18 – jakub Teuschner
8. POL 135 Ślesin – Mateusz Janczewski, Kacper Gębicki, Szymon Wróbel

 

 

FOTO: Jezioro Powidzkie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *