Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zakupy spożywcze online? Teraz zrobisz to z InPost Fresh

Dostawa jedzenia pod drzwi stała się już dla wielu codziennością. Niektórzy tak bardzo na niej polegają, że rezygnują z zakupów spożywczych na rzecz gotowych dań. Zdaniem niektórych problemem jest czas poświęcany na wyprawę do sklepu. Jednak co by było, gdyby wszystkie artykuły z supermarketów można było nabyć bez podnoszenia się z wygodnego fotela?

 

InPost w ciągłym rozwoju

InPost przyciągnął uwagę potencjalnego klienta dzięki innowacyjnym automatom Paczkomat®. Zachwyciły wszystkich możliwością bezproblemowego nadawania oraz odbierania paczek. Dzięki zdalnie otwieranym skrytkom cała procedura jest przyjemna i sprawna. Jednak firma nie poprzestaje na tym jednym rozwiązaniu. Wciąż stara się spotkać z oczekiwaniami klientów i jeszcze bardziej przyczynić się do zautomatyzowania czynności związanych z zakupami.

Świeżym pomysłem jest usługa InPost Fresh. Pozwala ona na zamówienie artykułów spożywczych zarówno w najbliższej okolicy, jak i na terenie całej Polski. To rozwiązanie to kolejny krok do znacznej optymalizacji czasu, dzięki czemu będziemy mogli zająć się czynnościami większej wagi, np. spędzić więcej chwil w gronie rodzinnym lub sfinalizować projekt, który wciąż zalega gdzieś na półce.

 

Zalety InPost Fresh

Żadna firma kurierska nie cieszy się takim zaufaniem Polaków jak InPost. Automaty Paczkomat® pozwoliły znacznie na redukcję czasu poświęcanego na detaliczne zakupy. Natomiast kurierzy nieprzerwanie dostarczają świetnie zapakowane i zabezpieczone towary. Dzięki temu mamy pewność, że nasze zamówienia dotrą do nas szybko i bez szwanku.

Innowacyjna usługa InPost Fresh to nie tylko oszczędność, ale również brak nerwów i pośpiechu towarzyszącego w trakcie tradycyjnych zakupów. Ominie nas również kwestia pakowania i długich poszukiwań drobnych produktów między alejkami, gdy nadchodzą godziny szczytu. Wystarczy jedynie wpisać nazwę towaru i wybrać najbardziej pasującą nam ofertę. Dlatego zakupy spożywcze z domu to świetna alternatywa, która z pewnością niedługo stanie się naszą codziennością.

Jest jeszcze jedna ważna rzecz, która łączy się z usługą InPost Fresh. To aplikacja, której obsługa jest banalnie prosta. Klient ma dwie opcje zakupu, czyli „w Twoim mieście”, gdzie może zamawiać produkty z Makro oraz Carrefoura, oraz „w całej Polsce”, co pozwala na dostawę towarów z innych sklepów na terenie naszego kraju do najbliższego automatu Paczkomat® lub poprzez kuriera. Spróbuj, a może pokochasz taki sposób robienia zakupów i na stałe przeniesiesz się w świat internetowych zamówień.

 

*Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *