Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zapraszają na bezpłatne badania mammograficzne w Zagórowie

Wielkopolski Oddział NFZ zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne w Zagórowie.

Dzięki współpracy NFZ z Ośrodkiem Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu będzie można skorzystać z badań mammograficznych w ramach Programu Profilaktyki Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.

Badania adresowane są do pań w przedziale wiekowym 50-69 lat, które nie chorowały na nowotwór piersi i które w ciągu poprzednich dwóch lat nie miały wykonywanych badań.

-Mammobus stanie przy ul. Duży Rynek w Zagórowie 24 października w godzinach 9:00- 13:00. Dodatkowo na stoisku będzie możliwość porozmawiania o badaniach profilaktycznych, m.in. o programie Profilaktyka 40+, jak również o zdrowym odżywianiu się.

Kto szuka kuchennych inspiracji, znajdzie je na stoisku w postaci książeczki z przepisami, które rozgrzeją w jesienne wieczory i dodadzą energii. Chętnych zapraszamy również do zbadania ciśnienia oraz poćwiczenia wraz z Amazonkami badania piersi na fantomie szkoleniowym.

Na stoisku będzie też czekać zdrowa przekąska-czytamy w nadesłanej do naszej redakcji informacji.

Jedna odpowiedź

  1. Mammografia? Dlaczego zabroniona na zachodzie? Dlaczego można tylko 1 zdjęcie na rentgenowskie na rok zrobić? Mammografia to kilkaset zdjęć podczas badania. Nie miałaś raka to mieć będziesz. Sprawdź, nie oceniaj. Wiedza jest na wyciągnięcie ręki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *