Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zapraszają na charytatywny Maraton Zumby

Na charytatywny Maraton Zumby dla Tymka Jaszczaka zaprasza Paulina Szygenda.

-Kochani to już 10 lat odkąd zostałam instruktorem a zajęcia ze mną zawitały początkowo w Słupcy, Cieninie, Lądku, Zagórowie, Młodojewie, Strzałkowie, Kleczewie a potem dotarły do Konina, Goliny, Starego Miasta i Ślesina.

Przez te 10 lat wydarzyło się naprawdę dużo, a w szczególności na swojej drodze spotkałam mnóstwo cudownych ludzi czyli Was Kochani, zwiedziłam całą Polskę uczestnicząc w rewelacyjnych maratonach starającą się zarażać swoją energią innych.

Zorganizowałam przez ten czas 6 wspaniałych eventów w tym również charytatywnych, dzięki którym mogłam pomóc swoim tańcem innym ludziom i do dziś są przez Was wspominane jako świetne wydarzenia i tak będzie mam nadzieję i w tym przypadku.

Kochani z te właśnie okazji chciałabym Was serdecznie zaprosić na Maraton Charytatywny mojego 10-lecia gdzie poprzez taniec będziemy mogli pomóc małemu Tymkowi.

Chłopczyk ma zaledwie 7 miesięcy i bardzo chore serduszko. Zbieramy pieniążki na operację, która musi odbyć się w Genewie jak najszybciej.
Dzięki uprzejmości władz miasta maraton odbędzie się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Konina za co serdecznie dziękuję.

Moi Drodzy moim takim osobistym marzeniem byłoby aby na tym wydarzeniu pojawiła się każda osoba która kiedykolwiek była na moich zajęciach, spotkała się ze mną na maratonach abym mogła z Wami świętować cudowną rocznicę-czytamy na stornie wydarzenia.

Maraton odbędzie się 27 listopada o godzinie 15:00 w Hali Rekreacyjno-Sportowej Rondo w Koninie.

Link do wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *