Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zapraszają na Cristal Lake Sound ze Smolastym w Powidzu

Druga edycja Cristal Lake Sound odbędzie się 14 sierpnia w Powidzu.

– Z radością ogłaszamy drugą edycję festiwalu Cristal Lake Sound, który odbędzie się w malowniczym Powidzu, położonym nad najczystszym jeziorem w Polsce . Przygotujcie się na niezapomniane muzyczne doświadczenie, które na długo pozostanie w Waszej pamięci!

Tegoroczna edycja festiwalu zapowiada się jeszcze bardziej spektakularnie niż pierwsza. Na scenie wystąpi mega gwiazda Smolasty, którego energetyczne występy zawsze porywają tłumy. Oprócz niego zobaczymy także Wac To ja Shymczyka, którzy dostarczą dawki mocnych wrażeń i niepowtarzalnych brzmień.

Nie zabraknie również niezapomnianych setów DJ-skich . Swoje umiejętności zaprezentują Matson, Bagrol oraz DJ Quiz. którzy zadbają o to, by parkiet był pełen tańczących do białego rana. P. S. To nie koniec składu.

Festiwal Cristal Lake Sound to nie tylko muzyka, ale również wyjątkowa atmosfera, którą tworzy otoczenie jednego z najpiękniejszych jezior w Polsce. Powidz to idealne miejsce na letni wypoczynek, gdzie można cieszyć się czystą wodą, pięknymi krajobrazami i niezapomnianymi chwilami z przyjaciółmi.

Dołączcie do nas w Powidzu i przeżyjcie muzyczne lato pełne emocji i radości! – czytamy na stronie wydarzenia.

Bilety można nabyć TUTAJ.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *