Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zapraszają na darmowy webinar jak nie dać się oszukać cyberprzestępcom

Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Słupecki oraz policjanci Komendy Powiatowej Policji w Słupcy zapraszają 18 listopada na webinar w ramach projektu „Nie dajmy się oszukać cyberprzestępcom w czasie pandemii!”, który będzie poświęcony bezpiecznemu korzystaniu z usług internetowych.

Prelegentami będą specjaliści z zakresu bezpieczeństwa z Allegro.pl sp. z o.o., BLIK, Grupy BIK, Grupy OLX sp. z o.o., KIR oraz Santander Bank Polska SA., którzy są partnerami projektu.

Wydarzenie będzie transmitowane na stowarzyszeniowym kanale YouTube, zapraszamy wszystkich chętnych na stronę https://cyber.b-p-s.pl 18 listopada 2021 r. o godz. 12:00.

Wprowadzone w związku z pandemią COVID 19 ograniczenia, w tym kilkukrotne lockdowny spowodowały, że ludzie „zamknęli” się w domach i przenieśli swoje życie do sieci internetowej. Niestety cyberprzestępcy wykorzystali ten trudny dla wszystkich czas, aby wzbogacić się na ludzkiej krzywdzie.

W celu zapobiegania cyberprzestępstwom Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Słupecki wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Słupcy oraz z Santander Bank Polska SA przygotowało kampanię informacyjną, której celem jest szerzenie świadomości na temat zagrożeń płynących z niewłaściwego korzystania z Internetu.

 

TEKST: Policja Słupca


Brak komentarzy

Dodaj komentarz