Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zapraszają na ekspedycję

Trwają zapisy na 17. Ekspedycję Nadwarciańską. Miłośników przyrody i turystyki zapraszamy na pieszy rajd szlakiem Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego od 3 do 5 czerwca.
W trakcie trzydniowej wyprawy doliną Warty na uczestników czekać będzie wiele atrakcji. Przygoda rozpocznie się wyjściem na szlak Wrąbczyn-Myszakówek, którym uczestnicy dotrą do Mogiły Powstańców Styczniowych. Wieczorem uczestnicy wrócą do obozu, a tam będą czekały na nich zajęcia survivalowe i wspólne biesiadowanie przy ognisku.  W sobotę chętni wyruszą na szlak Wrąbczyn – Ląd – Wrąbczyn. Będą uczestniczyć także w Ogólnopolskim Festiwalu Kultury Słowiańskiej i Cysterskiej w Lądzie nad Wartą. Po powrocie do bazy we Wrąbczynie zaplanowano ognisko i nocny wypad w teren, czyli wyspę skarbów. Marsz na orientację poprowadzi Konrad Busza.

Z kolei niedziela upłynie pod znakiem zwijania obozu, po czym uczestnicy wyprawy powrócą do Zagórowa i oficjalnie podsumują wycieczkę. Koszt uczestnictwa to 59 zł od osoby dorosłej i 49 zł od dzieci i młodzieży. Organizator ekspedycji zapewnia przewodnika, transport bagaży, pole namiotowe, wyżywienie i warsztaty survivalowe. Uczestnicy powinni mieć natomiast ze sobą potrzebny ekwipunek turystyczny. Zapisy i kontakt pod numerem telefonu 504 106 305. Więcej na www.ekspedycja.pl.tl.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz