Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zapraszają na koncert Antoniny Krzysztoń z okazji Dnia Papieskiego

W dniu 10 października 2021 r. obchodzony będzie w całej Polsce już po raz XXI Dzień Papieski . Z tej okazji Burmistrz miasta Słupcy i Muzeum Regionalne zapraszają na wyjątkowy koncert znakomitej artystki Antoniny Krzysztoń pt: „Pomimo wszystko. TAK”.

Będziemy gościć wybitną polską pieśniarkę, kompozytorkę, autorkę tekstów, która od ponad 30 lat występuje na najważniejszych festiwalach, koncertach związanych z szeroko pojętą piosenką poetycką i religijną. W swojej twórczości stara się szukać tego, co łączy. Nie ocenia. Zaprasza do rozważań, do zadumy i dialogu. Kocha folk, inspirują ją różne gatunki muzyki.

W swoim dorobku ma wiele projektów muzycznych zrealizowanych z wybitnymi artystami. Wydała kilkanaście płyt. Jej koncerty to niepowtarzalne i wyjątkowe wydarzenie artystyczne i duchowe. Towarzyszyć jej będzie Marcin Majerczyk -znakomity gitarzysta, muzyk sesyjny, aranżer muzyczny, producent, kierownik muzyczny wielu jej płyt, od ponad 20 lat współpracuje z artystką.

Niech to wydarzenia artystyczne i metafizyczne będzie dla nas wyjątkowym przeżyciem, niepowtarzalną chwilą. Hasło tegorocznych obchodów nawiązuje do słów Jana Pawła II „Nie lękajcie się” wypowiedzianych podczas inauguracji Jego pontyfikatu 43 lata temu. Zapraszamy w dniu 10 października 2021 r., godz. 20.00, kościół parafialny św. Wawrzyńca w Słupcy.

Koncert w reżimie sanitarnym. Obowiązkowe maseczki zasłaniające usta i nos, dezynfekcja rąk.

TEKST: Muzeum Regionalne w Słupcy


Brak komentarzy

Dodaj komentarz