Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zapraszają na otwarcie nowego placu zabaw

W sobotę 20 maja, o godz. 12:00, właściciele supermarketu Bricomarché w Słupcy przekażą do użytku mieszkańców nowy plac zabaw. Oficjalnemu otwarciu placu towarzyszyć będą pełne wrażeń atrakcje oraz niezapomniana zabawa.

Podczas uroczystości inauguracyjnej przedstawiciele Bricomarché, Fundacji Muszkieterów oraz Władz Miasta, przekażą plac zabaw najmłodszym mieszkańcom Słupcy. Po złożeniu na ręce włodarzy miasta Aktu Przekazania i zakończeniu części oficjalnej wydarzenia, dzieci zostaną wprowadzone do świata zabawy przez aktorów z Teatru Wariaté.

– Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyczynić się do powstania placu zabaw dla dzieci w Słupcy, dzięki czemu teren przy ul. Kopernika będzie bardziej atrakcyjny dla mieszkańców- przyznaje Maciej Urbański – właściciel Bricomarché w Słupcy – Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na otwarcie placu zabaw o godz. 12:00. Dla najmłodszych przygotowaliśmy wiele atrakcji – animacje, gry, zabawy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Plac zabaw Muszkieterów wyposażony będzie w nowoczesne, certyfikowane urządzenia, które zapewnią dzieciom bezpieczeństwo podczas zabawy. Wśród wielu różnorodnych i kolorowych urządzeń, zainstalowane będą m.in. huśtawka, drabinki, zjeżdżalnia. Muszkieterski plac zabaw dostępny będzie dla każdego małego mieszkańca i jego rodziców.

Plac zabaw przy ul. Kopernika jest efektem współpracy Fundacji Muszkieterów oraz Właściciela sklepu w Słupcy z tutejszym Urzędem Miasta. Powstał w ramach długoletniej praktyki społecznej Fundacji Muszkieterów „Place Zabaw Muszkieterowie”. Będzie to 129 plac zabaw stworzony od początku trwania akcji.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz