Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zapraszają na spektakl teatralny na lądkowskim rynku

Dwa spektakle teatralne odbędą się już wkrótce na rynku w Lądku.

-31 sierpnia br na rynku w Lądku o godzinach 16:00 i 17:00 zapraszamy na dwa spektakle uliczne. Spektakle prezentowane są w ramach projektu
Teatr w Małym Mieście, który jest dofinansowany ze środków Fundacji PZU oraz Samorządu Województwa Wielkopolskiego

„Morskie opowieści” to spektakl utrzymany w konwencji teatru ruchu,  o lekkiej formie z wyraźnymi odniesieniami do  slapstiku rodem z niemego kina. Wspaniała atrakcja dla całych rodzin.

Przesłaniem spektaklu jest myśl, iż ciągle czegoś szukamy nie dostrzegając, że to, co najcenniejsze jest tuż obok nas. Jest to więc spektakl nie tylko o odwiecznym pragnieniu i poszukiwaniu  przygód ale i o znalezieniu prawdziwego skarbu jakim jest przyjaźń.

Spektakl podbija publiczność w kraju i za granicą – prezentowany był na Międzynarodowych Festiwalach Teatralnych dla Dzieci i Młodego Widza w Austrii i Palestynie.

„Podróże dookoła świata” to interaktywny spektakl teatralny, w którym, dzięki  mocy dziecięcej wyobraźni,  zabieramy wszystkich w najdalsze zakątki świata. Zapraszamy do pełnej zaskakujących zwrotów akcji zabawy, w której  każdy  staje się aktorem!-czytamy w ogłoszeniu o wydarzeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *