Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zapraszają na spotkanie z Elizą Szulińską

Du udziału w ciekawym spotkaniu zachęca Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Zagórów oraz Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Zagórówie.

– Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z ekspertką w dziedzinie kształcenia głosów, producentką, inspiratorką, absolwentką Wokalistyki i Dyrygentury Chóralnej na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie – Elizą Szulińską.

Edukatorka i euforystka zaprasza nas: „Witaj w świecie, w którym Twój głos jest ważny!” Pasją i misją Elizy Szulińskiej jest uwalnianie naszych głosów.
Na czym to polega?

Oto formuła spotkania: „Spotkanie będzie inspiracją do zauważania i wsłuchania się we własny głos bez oceny i krytyki, z czułością. Przyjrzeniu się temu, co myślisz o swoim głosie? Jaką nadajesz mu rangę? Czy pozwalasz sobie wyrażać poprzez głos to, co naprawdę czujesz?

Uwolnienie go to powrót do siebie, zgoda na bycie zauważonym, wysłuchanym i potrzebnym.Obiecujemy: bezpieczną atmosferę, profesjonalizm, lekkość, zero oceny i poczucie humoru.”

Zapraszamy dorosłych 17.03 o godz. 16:00 oraz młodzież 18.03 o godz. 11:00. Oba spotkania – w sali kinowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zagórowie. Wstęp wolny!

Sponsorem wydarzenia jest Bank Spółdzielczy w Słupcy – czytamy w informacji organizatorów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *