Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zapraszają na wirtualny rajd rowerowy

Na rowerowe wydarzenie online zaprasza Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Strzałkowie.

-Rajd rowerowy to od lat stały punkt strzałkowskiej majówki. W ubiegłym roku ze względu na pandemię musieliśmy z niego zrezygnować, ale teraz chcielibyśmy ponownie zaprosić wszystkich amatorów dwóch kółek na przejażdżkę. Niestety, obowiązujące obostrzenia nie pozwalają nam na przeprowadzenie go w tradycyjnej odsłonie, dlatego proponujemy Wam formę wirtualną. Na czym będzie ona polegać?

 

 

Wystarczy podczas majowego weekendu 01-03.05.2021 r. wybrać się na przejażdżkę rowerową po naszej Gminie i udokumentować ją przez zrobienie sobie zdjęcia przy jednym z obiektów zaznaczonych na dołączonej mapie. Następnie, zdjęcie należy dostarczyć do nas: przesyłając je drogą mailową na adres gok.strzalkowo@wp.pl lub przynosząc osobiście do siedziby GOKiS, najpóźniej do 7 maja. Każdy kto wykona zadanie otrzyma w prezencie koszulkę.

Odebrać ją będzie można od wtorku, 11 maja. Dodatkowo, fotografie osób, które wyrażą na to zgodę opublikujemy na naszym profilu na Facebooku, gdzie przez weekend (8-9 maja) będzie można oddawać na nie głosy. Uczestnik, którego zdjęcie otrzyma najwięcej „lajków” wygra nagrodę główną. Zapraszamy!

Fundatorem nagród w rajdzie jest Wójt Gminy Strzałkowo, który objął również patronat honorowy nad imprezą- czytamy na stronie GOKiS.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz