Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zapraszamy na spotkanie dla frankowiczów

Kancelaria Prawna Tomasz Święch zaprasza na spotkanie wszystkie osoby posiadające zobowiązanie kredytowe we frankach szwajcarskich, przedmiotem którego będzie przedstawienie możliwości unieważnienia kredytów frankowych.

Spotkanie odbędzie się w dniu 18 marca 2022 r. (piątek) o godzinie 18:00 w siedzibie Kancelarii przy ul. Dąbrówki 10 w Gnieźnie, a poprowadzi je adwokat Tomasz Święch. Osoby zainteresowane prosimy o telefoniczne zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu pod numerem: 534 930 470.

Nasza Kancelaria posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw tzw. frankowiczów. W chwili obecnej zastępujemy klientów w kilkuset procesach, w których dochodzone są roszczenia kredytobiorców posiadających zobowiązania we frankach szwajcarskich.

Zespół Kancelarii tworzą adwokaci i radcy prawni posiadający bogate doświadczenie zawodowe w zakresie prawa finansowego, prawa rynku kapitałowego oraz sporów sądowych.

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny i nie zobowiązuje uczestnika do nawiązania współpracy z Kancelarią. Serdecznie zapraszamy!

 

*Artykuł sponsorowany