Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zaprezentowali 12 gwarancji Trzeciej Drogi

Konferencja prasowa kandydatów z naszego okręgu Trzeciej Drogi w nadchodzących Wyborach Parlamentarnych zorganizowana została nad Jeziorem Słupeckim.

Wzięli w niej udział wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski, a także kandydaci do Sejmu, burmistrz Michał Pyrzyk z Polskiego Stronnictwa Ludowego, Agnieszka Łechtańska z Polski 2050 Szymona Hołowni oraz kandydat tej samej partii z Paktu Senackiego, Grzegorz Fedorowicz.

Podczas konferencji mówili przede wszystkim o założeniach programowych swojej formacji.

 

 

Jest wśród nich między innymi 12 Gwarancji Trzeciej Drogi takich jak między innymi: dobrowolny ZUS dla mikrofirm zagrożonych niewypłacalnością, bezpieczeństwo żywnościowe, mieszkania w dobrej cenie oraz „Akademik za złotówkę” dla studentów spoza wielkich miast, rodzinny PIT – im więcej dzieci, tym niższy podatek, państwo jako uczciwy pracodawca, asystent osobisty dla osób z niepełnosprawnościami, koniec kolejek do lekarzy, 6% PKB na edukację, nowoczesna armia, tani prąd, czyste powietrze, czy prosty i stabilny system podatków.

 

14 odpowiedzi

 1. Jak się nie odpowiada za finanse państwa, to można takie postulaty pisać proszę was dajcie na wstrzymanie bo po przeczytaniu festiwalu tych obietnic, mój synek zazyczyl sobie BMW, bo przecież można na to gdzieś te pieniądze odkopać 😉🤔

  1. PO weszło na haśle 3 x 15% podatku Cit Pit i Vat – nie weszło nic
   PiS wszedł na haśle Polska w ruinie – zrealizowali prawie w 100 %

  1. Teodor to raczej Pyrzyk powinien się uczyć i właśnie uczy się od Pinokia-Tuska. Właśnie ten osobnik jest perfidny mistrzem w kłamaniu.
   Premier Morawiecki jak i Pyrzyk mówią o programie wyborczy który nie zawsze udaje się zrealizować w 100%.Natomiast Tusk-Pinokio kłamie z premedytacją jeżdżąc po Polsce i w mediach społecznościowych. Dobrze że TV Polska wyciąga z archiwow to co mówił kiedyś bo inaczej byśmy nie mogli tego ocenić. Pewnie Ci co oglądają zagraniczną stacje polskojezyczna nie mają takiej okazji.

 2. Chyba już nikt na te wasze gwarancje się nie nabierze. Panie Pyrzyk, Pani Łechtańska jak Wam nie wstyd. Czego to ludzie nie powiedzą dla pieniędzy.

 3. Pyrzyka rozumiem, na szczeblu samorządowym zdobył to co mógł, jest lubiany przez mieszkańców, dobrze gospodarzy miastu – następnym naturalnym krokiem jest pójście gdzieś wyżej – szkoda, że z 3D – bo to nowe PSL wygląda na prawdę dobrze (nie ma już tych starych bambrów itd.) ale cały obraz psuje narcystyczny, egoistyczny, chamski Hołownia – który można już to teraz śmiało powiedzieć, jest kanydatem na drugiego Kukiza… Co do startu Pani Łechtańskiej – jeżeli coś nie wychodzi, warto odpuścić – widzę, że ta Pani próbuje za wszelką cenę wbić się do świata polityki, ale tutaj jej „charyzma” nie pomoże, jest osobą bardzo niepewną (PSL zmieniła na Partie Hołowni), nie popiera swoich słów swoimi przekonaniami, argumentami – ona po prostu czyta, zapamiętuje „linie” Partii i przekazuje to dalej – takie osoby u władz mogą stać się bardzo niebezpieczne, bo bez swojego zdania będą kierowane słowami innych – a tak jak wspomniałem Hołownia ma zakusy na zostanie przyjacielem Jarosława, a gdy S.H. pójdzie w tą stronę obawiam się, że Pani Agnieszka również… Podsumowując – Michał OK, choć nie jestem zwolennikiem 3D bo serce bije do KO – to masz mój głos – bo wiem, że dobrze będziesz nas reprezentować – P.Agnieszko może czas pomyśleć o rozwinięciu bardziej biznesu? Polityka do Pani nie pasuje i musi się Pani z tym pogodzić – chyba, że kooooryto kusi :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *