Kolejna audycja w wykonaniu uczniów placówki odbyła się w Państwowej Szkole Muzycznej w Słupcy.
– Za nami ostatnia audycja sekcji teorii, instrumentów strunowych i perkusji. Koncert odbył się w czwartek 21 maja o godz. 17:30. Poprowadziła go Martyna Bartczak.
Nasi młodzi, utalentowani skrzypkowie oraz gitarzyści zaprezentowali owoce swojej ciężkiej pracy, a wspaniały akompaniament na fortepianie zapewniły: Marzena Hołoga Hauptmann oraz Aleksandra Uznańska.
Dziękujemy wykonawcom za dostarczenie nam tylu niesamowitych emocji, a publiczności za obecność i gorące brawa! – czytamy na stronie szkoły.
FOTO: PSM w Słupcy





