Zaprezentowali owoce swojej ciężkiej pracy

Kolejna audycja w wykonaniu uczniów placówki odbyła się w Państwowej Szkole Muzycznej w Słupcy.

– Za nami ostatnia audycja sekcji teorii, instrumentów strunowych i perkusji. Koncert odbył się w czwartek 21 maja o godz. 17:30. Poprowadziła go Martyna Bartczak.

​Nasi młodzi, utalentowani skrzypkowie oraz gitarzyści zaprezentowali owoce swojej ciężkiej pracy, a wspaniały akompaniament na fortepianie zapewniły: Marzena Hołoga Hauptmann oraz Aleksandra Uznańska.

​Dziękujemy wykonawcom za dostarczenie nam tylu niesamowitych emocji, a publiczności za obecność i gorące brawa! – czytamy na stronie szkoły.

 

FOTO: PSM w Słupcy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *