Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zapytaj prawnika

Od dziś na łamach portalu Twoja Słupca.pl ruszamy z nowym cyklem, którego celem będzie udzielanie naszym czytelnikom informacji związanych z kwestiami prawnymi w różnych sprawach życia codziennego.

Każdy z nas na co dzień spotyka się z wieoma sytuacjami, w których znajomość prawa odgrywa istotne znaczenie. Z kolei jego nieznajomość nie zwalnia niestety z często przykrych konsekwencji. Wielu z nas ma też różnego rodzaju wątpliwości związane z tym jak postąpić w danej sytuacji czy też jakie kroki podjąć, aby rozwiązać swoje problemy. O wielu z nich pisać będziemy na łamach naszego portalu w comiesięcznym cyklu „Zapytaj prawnika”. Również naszych czytelników zachęcamy do wysyłania swoich pytań. Spośród nich wyłaniać będziemy te,  które nasz prawnik postara się poruszyć na łamach portalu. Zapraszamy do lektury. Pierwszy tekst cyklu już dziś po południu.

Na fotografii adwokat Majda Bartosz, który specjalizuje się w obsłudze podmiotów działających na rynku zamówień publicznych oraz w bieżącej obsłudze prawnej firm w szczególności w zakresie prawa handlowego oraz prawa nowych technologii, a także prowadzeniu postępowań sądowych (odszkodowania, podziały majątku, rozwody). Adwokat Majda Bartosz prowadzi Kancelarię Adwokacką w Słupcy przy ul. Tysiąclecia 2c/3 oraz w Poznaniu (www.majda-kancelaria.pl).

Kontakt: b.majda@majda-kancelaria.pl

 

 

Kontakt: b.majda@bkm-adwokaci.pl

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz