Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zatrzymali kolejne prawa jazdy

Nowe przepisy dają się we znaki kierowcom w całym kraju. Także w powiecie słupeckim funkcjonariusze zatrzymali kolejne prawa jazdy za przekroczenie dozwolonych prędkości w obszarze zabudowanym.

27 września w miejscowości Przecław policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Słupcy zatrzymali prawo jazdy 43-letniemu mieszkańcowi Łodzi, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 56 km/h. Tego samego dnia w Strzałkowie prawo jazdy odebrano 23-letniej mieszkańce Warszawy która przekroczyła dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 52 km/h. Z kolei 24 września również w Przecławiu policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Słupcy zatrzymali prawo jazdy 31-letniemu mieszkańcowi Poznania który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 58 km/h.


Najnowszy komentarz
  • Niezmiernie ciekawe to odbieranie prawa jazdy przez naszych gminnych kowboji. Jestem przeciwnikiem łamania przepisów kodeksu drogowego ale mało kto wie, że policjant za złapanie delikwenta dostaje „premie”, przepisy regulujące odbieranie prawa jazdy są niekonstytucyjne. Jest jeden sposób na tego typu bezprawie w Państwie Prawa. Wiesz, że przekroczyłeś prędkość o 50 km/h mówisz milicjantowi, że zapomniałeś blankietu prawa jazdy dostajesz mandat 50zł za brak druku i koniec pieśni.Prawo w tej kwestii jest dziurawe i nie zakłada braku druku w momencie kontroli. Jedziesz dalej głęboko skruszony swoim wykroczeniem. Działa w 100% przetestowane. To nie jest rada dla piratów drogowych a jedynie sposób by to pazerne państwo dało żyć obywatelom.

Dodaj komentarz