Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zatrzymali młodych sprawców włamań do domów. Wśród nich jest 15-letnia dziewczyna.

Policjanci Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali sprawców włamań do budowanych domów, którzy z niewykończonych pomieszczeń zabierali przewody elektryczne. Okazali się nimi mieszkańcy naszego powiatu w wieku 19, 17 i 15 lat. Swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem spowodowali kilkunastotysięczne straty.

Młodzi ludzie popełnili przestępstwa we wrześniu i październiku, na trzech budowach, w Słupcy i Piotrowicach. Działali wspólnie i w porozumieniu, w różnych konfiguracjach. Ich celem była miedź, która znajdowała się w przewodach elektrycznych.

Dwaj mężczyźni zostali już przesłuchani, przedstawiono im zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem . Prokurator przychylił się do wniosku funkcjonariuszy prowadzących dochodzenie i zastosował wobec podejrzanych dozór policyjny do czasu ostatecznej rozprawy w Sądzie.

Sprawa 15-letniej dziewczyny będzie rozpatrywana przez Sąd Rodzinny i Nieletnich. Śledczy sprawdzają, czy grupa ta mogła dopuścić się innych przestępstw.


Najnowsze komentarze
  • Współczuję rodzicom tych dzieci….w głowie się nie mieści co teraz młodzież i dzieci wyprawiają.Kult pieniądza, alkoholu, narkotyków i wyglądu ciała Tak wygląda rzeczywistośc z której dzieci biorą przykład W internecie tylko takie tematy, piosenki których słucha młodzież nie mają pięknych słów ale przesłanie żeby być bogatym Tylko to się liczy, więc żeby mieć kradną Straszne czasy nastały

  • Tylko młodych potrafią zatrzymać bo za miliardy się boją weżcie się za prawdziwych przestępców aferę robią z dzieciaków śmiech

  • ????????? Co Pan mówi, robią poważne straty inwestorowi (kilkunastotysięczne) są przestępcami jak każdy inny przestępca podlegają pod proces prawny za popełnione przestępstwa. Nie rozumiem toku myślenia: „weźcie się za prawdziwych przestępców”, może mi go Pan wytłumaczyć konkretniej, chętnie poznam Pańską definicję „prawdziwego przestępcy”.

    • Oczywiście że to prawdziwi przestępcy, nie ma znaczenia ile mają lat, tylko co robią Jeżeli w społeczeństwie będzie przyzwolenie na takie rzeczy to będzie tego więcej, skoro jak mówi obserwator nic się nie stało, to są dzieci a nie przestępcy Tylko, czy Pan chciałby żeby ktoś u Pana kradł, niszczył, robił ogromne jak dla Pana straty Też by Pan powiedział że nic się nie stało…. wątpię w to Jeżeli dorośli ludzie którzy powinni być odpowiedzialni dopuszczaja tego typu zachowania to już zupełnie nie rozumiem tego świata

    • Do obserwatora. Może Pana odwiedzą kiedyś Ci drobni przestępcy. Wtedy chętnie przeczytam pana komentarz.

Dodaj komentarz