Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zawody strzeleckie z okazji Dnia Kobiet

W minioną sobotę rozegrane zostały zawody strzeleckie z okazji Dnia Kobiet.

W samych zawodach strzeleckich uczestniczyło prawie 60 osób, było to dla nas ogromne zaskoczenie i dodatkowa motywacja.Były to wyjątkowe zawody, które jak wspomniała dyrektor MOSiR, Beata Nadgrodkiewicz: wejdą na stałe do kalendarza słupeckich zawodów strzeleckich.

W kategorii kobiet wygrała Katarzyna Piwońska, druga była Dagmara Frydrychowicz, a trzecia Maja Klajewska. Po tych emocjach przyszedł czas na kolejne, szkolenie strzeleckie z broni centralnego zapłonu, zorganizowane przez naszych członków.

Ogromne podziękowania za poświęcony czas i użyczenie swoich jednostek broni dla Jarosław Kiczyński, Grzegorz Hyk, Szymon Organiściak, Andrzej Machowiak i Tomasz Chojnacki.Zainteresowanie takim szkoleniem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, do dyspozycji było 5 stanowisk, strzelanie odbywało się do tarczy i do poperów, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Zwłaszcza, że można było je strącić bronią gładkolufową. W tym czasie wystrzelono setki amunicji centralnego zapłonu- czytamy na stronie SOS FORT, współorganizatora zawodów.

 

 

FOTO: SOS FORT


Brak komentarzy

Dodaj komentarz