Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zbierają na remont świetlicy wiejskiej w Imielnie

W internecie pojawiła się zbiórka dotycząca pozyskania środków na remont świetlicy w Imielnie w Gminie Zagórów.

-14 sierpnia społeczność wiejska organizuje Dożynki Wiejskie w miejscowości Imielno, powiat Słupecki. Celem uzbieranych pieniędzy na w.w. imprezie jest wyremontowanie Świetlicy Wiejskiej. Jest to jedyne miejsce na wsi gdzie mogą spotykać się mieszkańcy.

Chcielibyśmy pobudzić powiązania między pokoleniowe dzięki warsztatom i spotkaniom kulturowym w naszej Świetlicy. Młodzi ludzie mogliby uczyć się gotować tradycyjne Wielkopolskie potrawy, ale przez brak podstawowych urządzeń gastronomicznych m.in. piec, garnki, stół czy naczynia nie jest to możliwe.

Społeczeństwo chciałoby mieć miejsce gdzie mogłoby mile spędzać czas, gdyż aktualnie Świetlica nie posiada ogrzewania przez co zimą spotkania nie są możliwe bez kurtek. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą dorzuconą cegiełkę z której wyremontujemy naszą Świetlicę Wiejską.

Serdecznie zapraszamy na Dożynki Wiejskie Imielno 2022 przy Świetlicy Wiejskiej, gdzie również będziecie mogli wesprzeć nas w tym szczytnym celu, a przy okazji świetnie się bawić z naszymi mieszkańcami-czytamy na stronie zbiórki.

Link do niej znajdziecie TUTAJ.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz