Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zbierali krew dla Adasia

W Gminnym Ośrodku Kultury w Strzałkowie odbyła się zbiórka krwi dla Adama Wolnickiego chorego na białaczkę.

– Łączy nas krew, która ratuje życie ” Twoja krew, moje życie” Wczoraj po raz kolejny mogliśmy zbliżyć się do doskonałości. Tak, tak ratowanie życia to właśnie ten kierunek choć jesteśmy nieudolni w tych działaniach cały czas próbujemy i nie składamy broni. To tak jak mały Adaś.

Walczy o swoje jutro każdego dnia, bo tak jak my chce korzystać z wszystkiego co daje nam świat.Wszyscy, którzy podzieliliście się najcenniejszym darem życia jakim jest krew, daliście świadectwo że warto pomagać i nadzieję na lepsze jutro. Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim Krewniakom i życzymy duuuuuużo zdrówka.

Wielkie podziękowania naszym współorganizatorom Gminnemu Ośrodkowi Kultury i Sportu w Strzałkowie oraz Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu. Bez Was ta zbiórka nie byłaby możliwa, a Wasz profesjonalizm pozwolił sprawnie i bezpiecznie przeprowadzić całą akcję.

Były kolejny raz z nami nasze DKMS-we Moniury (Monika Tyndyk i Monika Adamska), które obsługiwały stoisko Fundacja DKMS Dziękujemy Wam bardzo za pomoc i wsparcie. Nasze drobne upominki wypełnione zostały łakociami z Krówką Golińską, które zawsze i wszędzie potrafią osłodzić życie.

No i jak zawsze przeogromne dzięki dla całej rodziny Pasjozgrai. Zawsze chętni, zawsze gotowi, zawsze razem Siła i czosnek- relacjonują słupeccy Pasjonaci, współorganizatorzy akcji.

W sumie krew oddały 22 osoby. Udało się zebrać 9,9 litra.

 

FOTO: Pasjonaci Słupca


Brak komentarzy

Dodaj komentarz