Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zbierali podpisy pod projektem likwidacji abonamentu i TVP Info

W Słupcy zorganizowana została dziś zbiórka poparcia dla projektu ustawy związanej z likwidacją abonamentu radiowo-telewizyjnego oraz TVP Info.

-Dziękujemy za wszystkie podpisy pod projektem ustawy dotyczącej likwidacji TVP Info i abonamentu RTV.

Serce rośnie, że tyle osób poparło naszą inicjatywę. Dalej będziemy działać w kierunku zmian w mediach publicznych, które wreszcie muszą zostać zwrócone obywatelom i stać się miejscem rzetelnego przedstawiania rzeczywistości – powiedział Krzysztof Skrzypczak wiceprzewodniczący zarządu powiatowego PO w Słupcy.

W niecałe dwie godziny zebranych zostało około 100 podpisów.


Najnowsze komentarze
  • Podpisuję się pod tym.

  • ALe ,,tłumy” skąd tych ludzi nabrali ?Polacy mają prawo do polskich mediów a nie polsko -języcznych/TVN/.Skandal to co robi PO!!

    • Jak chcesz oglądać to płać nie zmuszaj innych

    • zaniepokojona ,popieram dodam tylko dobrze że tych ,,ludzi” tylko tyle i aż tyle- szmatławcy nie ludzie.

  • Oto POlacy wzywają do likwidacji Telewizji Polskiej , jej sztandarowego. programu informacyjnego… Jakaś paranoja. W tej całej szopce zastosowali wybieg wprowadzając do tego absurdu likwidację abonamentu którego to ich “rycerz na białym koniu” obiecał nam likwidację za czasów ich rzadow. Kiedyś kiedy TVP była kopciuszkiem w obliczu telewizji komercyjnych to nie protestowali że nie było transmisji ważnych imprez sportowych a poziom technologiczny TVP daleko odbiegał od “Komercji” Za czasów Dobrej Zmiany jakość i poziom TVP radykalnie zmieniła się na lepsze.Prxypominam że to pierwsze powstały TVN24 i Polsat News….wtedy w TVP “królowały” tylko Wiadomości i Panorama a najważniejsze imprezy sportowe były zarezerwowane dla Telewizji Komercyjnych. Za taką TVP tęsknicie POlacy???????

  • platforma proszona jest na zbiór szparagów w Niemczech , wasi aryjscy panowie nie mają co do gara włożyć wszystko przez PiS który nie dostarcza już tyłu białych murzynów z kaczystanu

  • jak by tak zbierali pod likwidacja TVN to byloby o wiele wiecej ludzi ,a od polskiej stacji WARA

Dodaj komentarz