Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zderzenie na Traugutta

Kolejna niebezpieczna sytuacja miała miejsce wczoraj w godzinach wieczornych na skrzyżowaniu ulic Traugutta , Berlinga i Konopnickiej.

Około godziny 20:00 doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przesz jednego z kierujących pojazdem i niezastosowanie się do znaku stop. Na miejscu pracowała jedna jednostka z PSP w Słupy, której zadaniem było uprzątnięcie jezdni oraz policja. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

4 odpowiedzi

  1. Usuńcie ten parking przed skrzyżowaniem na dojezdzie do niego od strony Giewartowa , to mniej będzie takich sytuacji. Próba wyjazdu z Berlinga w momencie gdzie są zaparkowane auta patrząc w lewo graniczy z cudem, gratulacje dla projeknatna ulicy i dla miasta które się pod tym podpisało….inwestycja za grube bańki, a efekt nadal ten sam czyli kolizji ciąg dalszy – żenada !!!

  2. Nie wydaje mi się żeby w tym miejscu było tak niebezpiecznie.miejsca parkingowe zaczynają się ok 15-20 metrów i widoczność jest wystarczająca ( może w przypadku gdyby stało tam auto ciężarowe). Na dodatek przy ul Berlinga obowiązuje znak stop więc nie bardzo widzę jakieś wielkie zagrożenie.Być może stanowi to problem do tzw Kierowców niedzielnych,nie wprawionych,niezdecydowanych ale to już ich problem.Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *