Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

„Zdobyliśmy 4 gole, przegraliśmy 3:2”

Porażki 3:2 w Lesznie z tamtejszą Polonią doznali seniorzy SKP Słupca. W tym meczu nasi zawodnicy aż dwa razy trafili do własnej bramki.

-Przebieg meczu raczej na remis. Jednak w piłce wygrywa ten kto tych bramek zdobywa więcej. W naszym przypadku nie jest to prawdą ponieważ mimo, iż zdobyliśmy 4 gole przegraliśmy 3:2.

Wiedzieliśmy jak ważny jest ten mecz i jakie straciliśmy bramki tydzień temu z Huraganem (przypominam, że 2 gole przez nas stracone były wynikiem naszych podań do skrzydłowych Huraganu). Zaznaczyliśmy na co musimy zwrócić uwagę aby tych goli w Lesznie stracić jak najmniej. Niestety w kolejnym meczu popełniamy indywidualne błędy techniczne, które spowodowały, że Leszno zdobywa gola na 1:0 i 2:1 wykorzystując do tego naszych zawodników.

Przy pierwszym golu chcemy przyjąć piłkę, która została skierowana poza światło bramki, jednak wykonujemy ten element na takim poziomie, że strzelamy sobie gola samobójczego. Gol na 2:1 to jeszcze większa wpadka ponieważ nasz obrońca zdecydował się na uderzenie piłki z prostego podbicia w kierunku pustej bramki skutecznie pokonując dobrze tego dnia dysponowanego Maćka.

Mimo takiego przebiegu meczu zdobyliśmy gola wyrównującego. W drugiej połowie gol zdobyty przez Polonię raczej z pozycji spalonej i tak oto przegrywamy spotkanie mecz, w którym gospodarze strzelają jedną bramkę my mimo czterech tracimy ważne punkty- komentuje trener, Maciej Rozmarynowski.

Samobójcze trafienia zapisali na swoim koncie Jakub Ciesielski i Jacek Mikołajczyk. Bramki na 1:1 i 2:2 zdobyli z kolei Kacper Kajdan i Michał Lorencki. Po tym meczy słupczanie z dorobkiem 15 punktów zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli.  W sobotę na wyjeździe w ostatnim meczu w tym roku zmierzą się z zamykająca tabelę Wartą Międzychód, która ma 13 oczek.

 

FOTO: Archiwum

4 odpowiedzi

  1. Za co się wezmą ludzie ludzie z PSL, wszystko spieprza, dajcie sobie spokój, a nam normalność w klubie bez polityki, grzywa chyba już dość, chcemy prawdziwie slupeckiego klubu

  2. Degrengolada i kolejna porażka SKP w dzisiejszym meczu z Wartą Międzychód. Czerwona latarnia stała się faktem. Jak można było trzy ostatnie mecze tak fatalnie przegrać ze słabeuszami, którzy byli za nami a teraz są przed nami. Czas na zmiany i wzmocnienia na wiosnę bo w innym przypadku szybki powrót do V ligii stanie się rzeczywistością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *