Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Żeglarska rywalizacja w Przybrodzinie

w Przybrodzinie rozegrane zostały regaty o Puchar Dowódcy 33. Powidzkiej Bazy Lotnictwa Transportowego.

Więcej zdjęć znajdziecie TUTAJ.

Wyniki Regat o Puchar Dowódcy 33. Powidzkiej Bazy Lotnictwa Transportowego, Przybrodzin, 07.08.2021 rok, Grand Prix Jeziora Powidzkiego 2021 – Grupa Partner

Klasa T1

1. Kanaro – Robert Pona, Kamilla Pona
2. Grom – Leszek Woliński, Tomasz Kalinowski
3. Rykoszet 6 – Wojciech Maćkowiak, Robert Śledzik, Paweł Koc
4. Pico Plus – Jacek Fąfara, Jacek Śmigielski
5. Samsara – Dariusz Struś, Cezary Sawicz,
6. Rykoszet 3 – Wojciech Antczak, Małgorzata Antczak, Tomasz Rachelski
7. Hope – Jakub Paprota, Zbigniew Paprota, Sylwia Gieraga, Konstanty Gieraga

Klasa T2

1. Furia – Tomasz Siwiński, Magdalena Siwińska, Arkadiusz Srokowski
2. Perfect Speed – Paweł Pacześniak, Dariusz Szczepański
3. Smucha – Jacek Smuszkiewicz, Karolina Wilczewska, Renata Smuszkiewicz, Bogdan Kaczmarek
4. Alf – Roman Krzysztof Gątarczyk, Jakub Banasiak, Dariusz Kluska
5. Harvest Moon – Bartosz Pszeniczka, Dorota Budziak

Klasa T3

1. Black & White – Mirosław Blaszka, Tadeusz Malinowski, Dawid Garguliński
2. Focus 750 – Mariusz Wiśniewski, Marcin Błaszczak, Wojciech Szymkowiak
3. Neja & Rychu – Emil Derda, Szymon Grzywiński, Sebastian Rulak,
4. Vegas – Tomasz Kamiński, Monika Figaj, Ewa Braun, Adonis Christofis

Klasa Trias

1. Amigo – Radosław Maciejak, Michalina Maciejak, Marcelina Maciejak
2. Jeneva’s – Maciej Potok, Tomasz Chwała, Robert Kaczmarek
3. Tortuga – Ignacy Kuźniewski, Krzysztof Sierocki
4. Windbrandt – Paweł Brona, Jan Cois
5. Moana – Piotr Kuchciński, Ksawery Styczyński – Kuchciński, Dagny Styczyńska – Kuchcińska
6. Luźne Wanty – Zbigniew Biesek, Anna Biegańska

Klasa Omega

1. Omega 16 – Krzysztof Ziaja, Wiktor Mikołajczyk, Bartosz Kwaśny
2. Omega 18 – Przemysław Blaszyński, Radosław Sucholas, Krzysztof Szeszycki
3. Omega 14 – Bartosz Jabłoński, Bartosz Kaźmierczak, Ewa Zapieraczyńska
4. Omega – Kamil Szarla, Krzysztof Kozera
5. Omega – Norbert Supiński, Michał Poradowski, Andrzej Lisiczenkow
6. Omega – Marta Lonser, Łukasz Piwiński, Patryk Jasiński
7. Omega – Marek Badowski, Dorota Kojro, Edyta Sancewicz
8. Omega 10 – Mieczysłąw Korzeniowski, Cezary Śliwa

Klasa Open

1. Burak – Bartosz Bednarek, Marcin Balcerzak, Maciej Staniszewski
2. Paczka z Rusiborza – Michał Smuszkiewicz, Marcin Piątek, Wojciech Batorski
3. Pol 135 Ślesin – Kacper Gębicki, Piotr Paruszkiewicz, Julia Lewandowska
4. Tango JA-CIK Tczew – Karol Grzesiak, Tomasz Gościniak
5. Pirat – Jacek Wesołowski, Marcin Balcerzak, Maciej Staniszewski

 

FOTO: Jezioro Powidzkie


Brak komentarzy

Dodaj komentarz