Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Żeglarze Dzieciom dla Oldzi

Na finałowe regaty do Ostrowa już za tydzień zapraszają organizatorzy Grand Prix Jeziora Powidzkiego. Oprócz samej rywalizacji na jeziorze zaplanowano dodatkowe atrakcje.

-Kochani! Grupa Partner, Paczka z Rusiborza, ELMEX Logistics Group i KRISPOL zapraszają na wyjątkowe, bo X Regaty Finałowe Grand Prix Jeziora Powidzkiego 2021 Grupa Partner. 28 sierpnia 2021 r. w Marinie Cypel Ostrowo kończyć będziemy zmagania regatowe na Jeziorze Powidzkim. Żeglarzy przywitamy pysznym, naturalnym śniadaniem przygotowanym przez Paczkę z Rusiborza i Kwasidło, aby mieli siłę i moc na wodzie, a później tradycyjna grochówka od Gutka, koncert Gumowych Szekli, licytacje i zabawa do rana z Herek Sound.

A na brzegu sporo atrakcji dla dzieci, dmuchańce, wata cukrowa, animacje i zabawy żeglarskie. W tym roku w ramach akcji Żeglarze Dzieciom wspieramy małą Olgę Miskiewicz w walce z SMA – rdzeniowym zanikiem mięśni. Choroba postępuje, nie ma czasu do stracenia, mięśnie Oldzi słabną i powoli umierają. Powstrzymać chorobę może tylko najdroższy lek świata – terapia genowa. Oldzia musi przyjąć go jak najszybciej. Kwota jest kosmiczna, ale ludzie wspaniali – wiemy, że nie zawiedziecie.

Jak pomóc Oldzi? Wystartować w regatach – cała kwota z wpisowego przeznaczona jest dla Oldzi. Możecie wziąć udział w loterii, licytacji, możecie zjeść na miejscu pyszne ciasta lub kupić je na niedzielny podwieczorek. Możecie przekazać fanty na licytacje i loterię. Jeżeli macie coś nowego, nierozpakowanego, gadżety, zabawki, naczynia, gry, kredki, jakąś usługę (np. voucher na usługę kosmetyczną, fryzjerską, masaż, itp.) czy wytwór swojej ręcznej pracy (miód, konfitura, dziergana torebka itp.) przekażcie do nas!!!

Fanty można dostarczać osobiście do biura Grupy Partner w Słupcy, ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 26 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 15.30 lub przynieść w dniu regat 28 sierpnia 2021 r. do Mariny Ostrowo.

Udostępniajcie i śledźcie nasz fanpage na fb https://www.facebook.com/jezioropowidzkie, tam na bieżąco będziemy wrzucać wszystkie informacje.

Zapraszamy do Mariny Cypel Ostrowo (w okolicach Hotelu Moran). Do zobaczenia w ostatnią sobotę wakacji!- czytamy na stronie Jeziora Powidzkiego.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz