Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zielona Osada coraz bliżej końca

Budowa Osiedla Domów Mieszkalnych Jednorodzinnych Zielona Osada w Piotrowicach rozwija się bardzo szybko, a przejeżdżający każdego tygodnia zauważyć mogą ciągły postęp prac budowlanych.

Domy poza nietuzinkową architekturą, wielkimi przeszkleniami , doborem najwyższej jakości materiałów i produktów budowlanych charakteryzują się również wyjątkowymi działkami , które dają niespotykane w branży deweloperskiej poczucie przestrzeni i własnej intymności. Jak zapewnia inwestor – nabywcy bez wątpienia otrzymają pełną satysfakcję poprzez jakość konstrukcji budynków jak i zastosowane technologie.

Domy już od poziomu fundamentów otrzymują solidne posadowienie na zbrojonych ławach i ścianach z bloczków betonowych, a całość jest zaizolowana i z każdej strony ocieplona; mury konstrukcyjne to najwyższej klasy cegły ceramiczne porotherm Wienerberger zapewniające doskonałą izolacyjność termiczną, akumulację cieplną, czy zabezpieczenie przed zawilgoceniem ścian i rozwojem niebezpiecznych dla zdrowia pleśni i grzybów.

 

 

Stropy wszystkich domów to produkt bardzo solidny typu teriva lokalnej marki WMB Giewartów, która dba o nadzór realizacji każdej konstrukcji jak i jakość dostarczanych betonów. Wszystkie domy otrzymują okna PCV najwyższej obecnie normy standardu w tej klasie , wyprodukowane i dostarczone przez renomowaną markę Okna Słowińscy. Zastosowane okna mimo sporych rozmiarów zapewniają wyjątkową izolację cieplną. Dodatkową wartość nadają elektryczne rolety zewnętrzne w kolorystyce nawiązującej do elewacji podobnie jak solidne drzwi wejściowe z linii Alu Premium Termo zapewniające wysokie parametry izolacyjności termicznej i akustycznej.Walory wymieniać można by długo.

 

Jednym z trzech budynków dostępnych w Osadzie jest dom 90 – wyjątkowy, odważny dom o powierzchni użytkowej 90m2 z możliwością adaptacji poddasza i zwiększeniem PUM do około 130m2. Piękne duże okna, elewacja w kolorze antracytu ze wstawkami z drewna , oraz nowoczesny design bryły jest zdecydowanie dobrym wyborem w Osadzie.Dodatkowo – w końcowym etapie budowy Osiedla , planuje się realizację utwardzonej drogi wewnętrznej wraz z oświetleniem, co w tej pięknej leśnej scenerii pozwoli dłużej i wygodniej cieszyć się użytkowaniem.

 

 

Zachęcamy do wizji lokalnej i zaobserwowanie dostępności domów w Zielonej Osadzie – nie tylko ze względu na lokalizację i jej udogodnienia, lecz jak podkreśla Inwestor – genialną i znacznie ciekawszą alternatywę dla mieszkań w budownictwie wielorodzinnym.

Więcej informacji znajdziecie na stronie dostępnej TUTAJ.

 

*Artykuł sponsorowany