Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zielona Osada. Nowe osiedle mieszkaniowe powstanie w Piotrowicach.

Już wkrótce na terenie naszego powiatu powstanie nowe, wyjątkowe osiedle mieszkaniowe.

Osiedle Zielona Osada to wymarzone miejsce dla każdego kto lubi obcować z naturą, a zarazem szuka własnego miejsca na wiele lat. Lokalizacja została wybrana z myślą o przestrzeni, ciszy, spokoju, naturze, a jednocześnie możliwościach rozwoju w bliskim sąsiedztwie miasta.

Domy, które tam powstaną to propozycja dla osób poszukujących mieszkań o wyjątkowym charakterze łączących staropolski wizerunek budownictwa z najnowocześniejszymi trendami technologicznymi.

Zależnie od wybranego projektu – poza unikalnym, nowoczesnym, minimalistycznym designem – zaopatrzone zostaną w źródła zasilania ekologicznego oraz energii odnawialnej.

 

 

Zastosowane zostanie ogrzewanie gazowe oraz energia słoneczna z paneli fotowoltaicznych – co dla mieszkańców w niedalekiej przyszłości przyniesie korzyści ekonomiczne, a dla środowiska czyste i świeże powietrze.

Planowe rozpoczęcie budowy to sierpień 2021, z zakończenie i oddanie domów z pierwszego etapu w okresie grudzień 2021 – luty 2022. Drugi etap realizacji zakończony zostanie do lipca 2022.

Do wyboru oddamy domy wykończone w stanie deweloperskim, między innymi z kotłownią gazową, ogrzewaniem podłogowym, podjazdem z kostki betonowej, oraz ogrodzeniem panelowym.

 

 

Główne atuty osiedla to lokalizacja wśród istniejącego już i dalej powstającego osiedla domów jednorodzinnych, na skraju centrum starych Piotrowic.

Zaprojektowana już ścieżka rowerowa na terenie osiedla, która w najbliższej perspektywie – połączy Słupcę i Giewartów.Zaledwie chwile spacerem dzielą od pobliskich sklepów, przedszkola, czy restauracji.

Pomimo zacisznej lokalizacji w zakątku lasu – bezpośredni dostęp do drogi powiatowej i szybkiej komunikacji z miastem.Piękna i cicha okolica, leśne otoczenie i pobliskie jezioro, oraz przestronne działki pozwalające na chwilę odpoczynku dla każdego.

Więcej informacji na temat inwestycji znajdziecie TUTAJ.

 

 

*Artykuł sponsorowany