Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zjazd Rodzin w Domu Pomocy Społecznej w Zagórowie

W Domu Pomocy Społecznej w Zagórowie w sobotę odbył się Zjazd Rodzin.

– Przed południem mszę świętą w intencji mieszkańców i ich rodzin odprawił proboszcz parafii p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła ks. Witold Zieliński.

Wśród gości witanych przez dyrektor DPS Sylwię Pawlicką obecni byli m.in.: Piotr Kowalski wicestarosta Powiatu Słupeckiego, Karolina Kowalska, dyrektor PCPR Słupca, Roman Kulterman, burmistrz Gminy Zagórów i Artur Miętkiewicz, wójt Gminy Lądek.

Na ręce dyrektor Sylwii Pawlickiej wicestarosta przekazał okolicznościowy list od Zarządu i Rady Powiatu Słupeckiego, w którym czytamy: Dziękujemy wszystkim rodzinom za wsparcie i miłość, jaką okazujecie swoim bliskim. Wasza obecność i zainteresowanie są niezwykle ważne dla mieszkańców i mają ogromny wpływ na ich dobrostan. Jesteście nieodłączną częścią społeczności DPS Zagórów i Wasza rola w życiu mieszkańców jest bezcenna.

Spotkanie rodzin uświetniła Schola Parafialna w Zagórowie pod kierownictwem Daniela Słowińskiego – czytamy w relacji na stronie Starostwa Powiatowego w Słupcy.

 

FOTO: Starostwo Powiatowe w Słupcy

Jedna odpowiedź

  1. CUDOWNE SPOTKANIE W KTÓRYM BRALIŚMY UDZIAŁ RAZEM Z MAMĄ MIROSŁAWĄ KASICĄ DZIĘKUJEMY BARDZO ZA POCZĘSTUNEK OBSŁUGĘ I OPIEKĘ KTÓRA JEST OBDARZONA MAMA JEST BARDZO ZADOWOLONA JAK I RÓWNIEŻ MY JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI 💖💖

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *