ZKS Orły liderem

Wyjazdowa wygrana nad Spartą Barłogi 0:2 pozwoliła wskoczyć ekipie ZKS Orły Zagórów na fotel lidera konińskiej A-klasy.

-Od samego początku narzuciliśmy swój styl gry. Większość czasu spędziliśmy pod bramką rywali, jednak brakowało wykończenia lub po prostu odrobiny szczęścia. Do przerwy 0:0. Druga połowa, to ciąg dalszy naszych ataków na bramkę gospodarzy.

Jednak świetnie spisywał się w niej bramkarz Sparty. Około 88 minuty Eryk Kopaczewski oddał strzał, który został zablokowany ręką, sędzia wskazał na 11 metr. Do piłki podszedł Tobiasz Wujek i zdobył bramkę na 0:1.

W 91 minucie Kopaczewski przejął piłkę na połowie rywali, zagrał do Arkadiusza Kukulskiego, który z zimną krwią minął bramkarza i ustalił wynik spotkania na 0:2. Zwycięstwo to pozwoliło nam wskoczyć na fotel lidera!- czytamy na stronie zespołu.

Z kolei Hetman Orchowo zremisował u siebie 1:1 z Basztą Przedecz. Na wyjeździe ze Strażakiem Licheń Stary 3:2 przegrali natomiast Czarni Ostrowite.