Szukaj
Close this search box.
Szukaj

ZKS Orły rozszarpane przez Wilki

Wysokiej porażki w ostatnim meczu na własnym boisku w tym sezonie doznała drużyna ZKS-u Orłów Zagórów.  Gracze Roberta Sarnowskiego przegrali z wiceliderem, Wilkami Wilczyn 0:5.

Choć kibice oglądali aż pięć bramek, przełożone przez niedzielną ulewę spotkanie nie należało do najciekawszych. W pierwszej połowie nieco więcej inicjatywy mieli goście, jednak nie przekładało się to na sytuacje bramkowe.

Obie drużyny, rywali straszyły głównie strzałami z dystansu, które przeważnie były niecelne. Dwa takie dla gospodarzy oddał Bartosz Kuzak. Kiedy Wilki strzeliły już celnie zza szesnastki, w 12 minucie było 0:1.

W 25 minucie zagórowianie przegrywali już 0:2, kiedy nie upilnowali jednego z niższych zawodników gości w polu karnym przu rzucie rożnym. Najbliżej zdobycia gola nasi zawodnicy byli tuż przed przerwą. Wtedy piłka po rzucie rożnym odbiła się od linii bramkowej. Do siatki jednak nie wpadłą.

W 39 minucie po składnej akcji obok bramki strzelił także Arkadiusz Kukulski, Oprócz tego w całym meczu gospodarze grali wolno, ze średnim zaangażowaniem i bez konkretnego pomysłu na budowanie swoich akcji.

Początek drugiej połowy zwiastował poprawę ich postawy, a niecelnie z dystansu uderzał Eryk Kopaczewski. Niestety w 58 minucie pierwsza kontra rywali z Wilczyna skończyła się bramką na 0:3, co praktycznie zakończyło mecz.

Do jego końca bramkarz gospodarzy jeszcze dwa razy wyciągał piłkę z siatki, a ostatecznie ZKS Orły przegrały 0:5. 8 czerwca nasza drużyna zagra na wyjeździe  z Mistrzem ligi, Orłem Kawęczyn.