Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Złote Gody w Gminie Zagórów

W czwartek w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Zagórowie odbyła się uroczystość wręczenia medali „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” parom małżeńskim z terenu Gminy Zagórów, które w 1973 r. zawarły związek małżeński.

– Uroczystość rozpoczął Burmistrz Gminy Zagórów Roman Kulterman, który pod adresem dostojnych Jubilatów skierował słowa uznania i podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie oraz za piękny przykład dla młodego pokolenia.

Następnie w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Burmistrz dokonał aktu dekoracji Jubilatów, zaś Przewodniczący Rady Miejskiej Zagórowa Ryszard Sikorski wręczył legitymacje. Wręczono również listy gratulacyjne od władz samorządowych Gminy Zagórów, kwiaty oraz okolicznościowe upominki.

Medalami zostali odznaczeni: Marianna i Ryszard Andrzejak, Irena i Wojciech Durlak, Barbara i Henryk Dyc, Krystyna i Antoni Hetmańczyk, Małgorzata i Jerzy Kasznia, Irena i Józef Kubiak, Krystyna i Teodor Nowak, Irena i Edward Parus, Helena i Kazimierz Przybyła, Marianna i Jan Sarnowscy, Gabriela i Grzegorz Szumańscy, Elżbieta i Tadeusz Tulikowscy, Lucyna i Zbigniew Woźniak, Zofia i Stanisław Wróblewscy, Jadwiga i Lech Żelek.

 

 

FOTO: Gmina Zagórów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *