Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Złote Gody w Słupcy

Państwo Leokadia i Ignacy Karpińscy są jedną z par, którym Burmistrz Miasta Słupcy wręczył medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

Jubileusz Złotych Godów świętuje w Słupcy w tym roku aż 36 par małżeńskich.-Wszystkim Państwu, którzy w tym roku w Słupcy obchodzą jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego składamy serdeczne gratulacje z okazji Złotych Godów. Życzymy Państwu zdrowia i wielu sił, bo tylko będąc w dobrej kondycji, jesteście w stanie w pełni cieszyć się sobą i swoimi najbliższymi jeszcze przez wiele długich lat, samych pogodnych dni, aby troski omijały Was szerokim łukiem, niech wszystkie Wasze marzenia i pragnienia, te wypowiedziane głośno i te skrywane gdzieś głęboko w sercu, się spełniły.

Wszystkiego Najlepszego dla Was i Waszych Rodzin! Epidemia koronawirusa i wynikające z niej obostrzenia sprawiły, że w tym roku nie odbywa się miejska uroczystość jubileuszowa.

Medale przyznawane przez Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie Burmistrz Miasta Słupcy wręczy zgodnie z zaleceniami Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, osobiście i wtedy też przekaże Dostojnym Jubilatom życzenia i drobne upominki- czytamy na stronie Urzędu Miasta.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz