Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Wielkie gody w Strzałkowie

Złote, Diamentowe, a także Żelazne gody świętowały pary z Gminy Strzałkowo.

Tradycyjna uroczystość zaraz po Mszy Św. Zorganizowana została w miejscowym GOKU. Jak zwykle nie zabrakło na niej pamiątkowych medali, życzeń i gratulacji.

To jedno z wielu działań jakie strzałkowski samorząd prowadzi pamiętając również o osobach starszych— tłumaczył wójt. Nie obyło się oczywiście bez jubileuszowych tortów i tradycyjnego odśpiewania Sto lat!

Złote Gody (50 lat): Zofia i Czesław Drabińscy, Zofia i Izydor Harendarz, Łucja i Henryk Hyła, Klara i Stanisław Jadrych, Teresa i Tadeusz Ligoccy, Maria i Kazimierz Majewscy, Teresa i Jerzy Marciniak, Kazimiera i Bogdan Mielcarek, Janina i Zdzisław Pietryga, Halina i Zbigniew Raczkowscy, Elżbieta i Józef Sobaszkiewicz, Krystyna i Stanisław Sowa, Irena i Ryszard Stróżyk, Aleksandra i Stanisław Szkudlarek, Eugenia i Zdzisław Szygenda, Zofia i Stefan Śmidowicz, Danuta i Henryk Tomczykowscy, Czesława i Kazimierz Trojak, Mirosława i Jerzy Waszak, Zdzisława i Czesław Wysoccy.

Diamentowe Gody (60 lat): Krystyna i Marian Kasprowicz, Mieczysława i Marian Mazurkiewicz, Teresa i Czesław Mielcarek, Halina i Stanisław Tarczewscy.

Żelazne Gody (65 lat): Teresa i Bernard Koszarek, Kazimiera i Tadeusz Kusy.

Film z tego wydarzenia obejrzycie na Twoja Słupca.tv

 

 

*materiał sponsorowany


Brak komentarzy

Dodaj komentarz