Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Złoty certyfikat dla Gminy Strzałkowo

Gmina Strzałkowo otrzymała złoty certyfikat za udział gminnych szkół w XX jubileuszowej edycji kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł realizowanej pod hasłem „Dorastamy Asertywnie”.

Zachowaj Trzeźwy Umysł to ogólnopolska kampania podejmująca problem profilaktyki uzależnień organizowana przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych oraz Fundację „Trzeźwy Umysł”. Jej celem jest promowanie konstruktywnych postaw, zdrowego stylu życia oraz atrakcyjnych dla dzieci i młodzieży zachowań prospołecznych, będących alternatywą dla różnego rodzaju patologii.

Kampania realizuje swoje cele poprzez ścisłą współpracę z samorządami lokalnymi w całym kraju. W tym gronie jest również Gmina Strzałkowo, która za pośrednictwem Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, od lat włącza się w profilaktyczne działania na rzecz młodych ludzi.

Oprócz certyfikatu dla Gminy, organizatorzy kampanii przygotowali również specjalne podziękowanie dla wójta Dariusza Grzywińskiego za osobiste wsparcie jubileuszowej edycji.

W 2021 roku kampania realizowana będzie pod hasłem „W poszukiwaniu szczęścia”.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz