Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zmarły dwie osoby z koronawirusem

Kolejną informację dotyczącą zakażeń koronawirusem podał dziś słupecki sanepeid.

-Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Słupcy informuje, że dziś potwierdzono 11 nowych zakażeń SARS-CoV-2 COVID 19 i 2 zgony.

Zakażeni to mieszkańcy powiatu słupeckiego 6 kobiet i 5 mężczyzn. Wszystkie osoby przebywają w izolacji domowej w tym 1 osoba hospitalizowana w SP ZOZ Słupca.

Osoby z kontaktu z zakażonymi decyzją PPIS w Słupcy zostały poddane obowiązkowej kwarantannie- czytamy w komunikacji stacji.

Do stacji skierowaliśmy zapytanie, czy wspomniane zmarłe osoby miały inne choroby współistniejące, jaki był ich wiek oraz płeć.

-To dwóch mężczyzn 85 i 45 lat, przyczyna zgonu to COVID i choroby współistniejące- czytamy w odpowiedzi.


Najnowsze komentarze
 • Przed kilkoma dniami zwróciłem się z pytaniem do pana Starosty o rozbieżności w statystykach zakażeń Covid -19 na terenie naszego powiatu podawanymi przez PSSE w Słupcy a WUW w Poznaniu.
  Sytuacja się powtórzyła dzisiaj na stronie WUW nie figuruje żadna osoba z powiatu słupeckiego , a PSSE w Słupcy podaje , że zakażonych zostało 11 osób.
  Nie będę zwracał się o wyjaśnienia , bo jeżeli upominanie się o rzetelną informację ma wywoływać agresję prezentowaną pod pierwszym wpisem to niech każdy sam nie oczekując wyjaśnień wyrobi sobie zdanie o poziomie informacji na temat Covid -19.
  Wszystkim mieszkańcom powiatu życzę aby szczęśliwie uniknęli zarażenia koronawirusem.

  • Nie mam wpływu na to, jakie informacje przekazuje PSSE, a jakie znajdują się w komunikatach WUW. Ze względu na szybko rosnącą liczbę zachorowań dane wprowadzane do systemu w sanepidzie, aktualizowane są po uzyskaniu kolejnych wyników. Jeśli wyniki te nie trafią do raportu WUW w danym dniu, pojawią się nazajutrz. Stąd różne liczby w statystykach dobowych. Zdrowia!

   • Nie ma pan wpływu? PSSE w Słupcy należy pod powiat. Jest jednostką organizacyjną powiatu, a pan pisze, że nie ma pan wpływu? Może nie ma pan wpływu, bo go pan mieć nie chce?

    • Myli się Pan, sanepid nie jest jednostką powiatu

    • Szanowny kolego, PSSE “nie należy pod powiat”, jak byłeś łaskaw napisać. Jest inspekcją państwową, nie jest natomiast jednostką organizacyjną powiatu. Tak jak nie jest nią np. policja.

    • Służby sanitarne są domeną państwa, a nie powiatu. A zatem PSSE nie “należy pod powiat”. Chciałeś ukąsić, ale nie wyszło. Nie szkodzi, przynajmniej się czegoś nauczyłeś :))).

 • Nie dajcie się wciagnąć w to covidowe oszustwo. Zacznijcie myśleć. Gdzie byliście latem, że nikt się nie zaraził tą śmiertelną choroba przechodzoną bezobjawowo. To wszystko jest ustawka. Czałkowity lockdown świata w grudniu 2020 jest w scenariuszu napisanym przez możnych tego świata. Nasi szubrawcy ubrani w immunitety tylko dostają wytyczne, a że PiS u waładzy to też nie przypadek. Motłochem lepiej sterować. To jest faszyzm. 20 października 2020 r. weszła ustawa o przymusie szczepień pod przykrywką aborcji. O tym nikt nie mówi, że policja może Cię wywlec z domu na szczepienia nie wiadomo czym i nie wiadomo na co. Mało tego mogą Cię skrępować (ale tylko do 4 godzin) i zaszczepić na miejscu. Dlaczego są pomijane tak ważne tematy. Kto redaguje moją Słupcę? bo na pewno nie jego. Piszcie o rzeczach ważnych, chyba że nie macie wiedzy ogólnodostępnej to już inna sprawa. Sprawa Chęci. To tyle w temacie.

  • Weź ty się człowieku rozpędź i walnij głową w mur. To, że nasza władza jest po…a i nie radzi sobie z pandemią, nie oznacza, że nie ma wirusa. Znam kilka osób, które go mają i nie chciałbym i mnie to dopadło. Pomyśl, to nie boli

  • Zgadzam się w 100 % szykuje się godz W

   • Wirus jest i będzie , ale szykuje się coś gorszego o czym władcy tego świata wiedzą

Dodaj komentarz