Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zmiana na stanowisku Skarbnika Gminy Strzałkowo

Teresa Jóźwiak przechodzi na emeryturę. Na dzisiejszej sesji Rada Gminy Strzałkowo odwołała ją ze stanowiska Skarbnika Gminy Strzałkowo, a w jej miejsce powołała Damiana Nowaczyka.

Teresa Jóźwiak rozpoczęła pracę w Samorządzie Gminy Strzałkowo w 1983 r. Od 1997 r. pełni funkcję skarbnika. Z dniem 27 lutego przejdzie na zasłużoną emeryturę.

Damian Nowaczyk w Urzędzie Gminy Strzałkowo pracuje od 2006 r. Od ponad 10 lat zajmuje się księgowością budżetową. Stanowisko skarbnika obejmie 28 lutego.

Podczas sesji wójt Dariusz Grzywiński podziękował Teresie Jóźwiak za jej zaangażowanie i profesjonalizm z jakim przez lata realizowała swoje zadania.

 

 

3 odpowiedzi

  1. Pani Teresy będzie brakować w Urzędzie Gminy. Miejmy nadzieję, że Damian ja godnie zastąpi . Taka kolej rzeczy starsi odchodzą na emeryturę obowiązki przejmuje młodość . Widzę ,że poprawiono zła datę zatrudnienia nowego skarbnika z 2002 na 2006 przedmówca miał rację wyszło, że zaraz po gimnazjum poszedł do pracy 🙂 Pani Teresie jak i Damianowi życzę wszystkiego co najlepsze. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *