Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zmiany kadrowe w SPS-ie

Informację dotyczącą zmian w pierwszym zespole przekazał SPS Konspol Słupca.

-Dzień dobry! Dzisiejszy dzień jest słodko – gorzki, ponieważ przynosi on dwie oficjalne informacje, nieco różniące się od siebie.

Jak wielu z Was zapewne zdążyło zauważyć, od dłuższego czasu na parkiecie nie występuje z nami Adam Banasiak, którego w tym sezonie nie ominęły bardzo poważne problemy zdrowotne. Na dzień dzisiejszy możemy oficjalnie powiedzieć, iż Adam z powodu kontuzji barku zakończył obecne rozgrywki i czeka go dłuższa przerwa od siatkówki.

 

 

Pora teraz na te lepsze wieści!Na zasadzie transferu medycznego do naszej ekipy dołączył Marcin Szczechowicz. Marcin jest doświadczonym zawodnikiem, który w latach wcześniejszych przywdziewał strój min. Wilków Wilczyn, a jego CV uzupełnia wiele występów na boiskach plażowych, z finałami Mistrzostw Polski włącznie. Nasz nowy przyjmujący debiut w słupeckich barwach ma już za sobą, ponieważ zaliczył bardzo udany występ w niedzielnym spotkaniu w Łęczycy.

Marcina witamy w SPS Konspol Słupca i życzymy dobrej formy do końca trwających rozgrywek, natomiast Adamowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, dziękujemy za te niemal dwa lata w słupeckiej drużynie oraz za wszystko co mimo kłopotów udało mu się dać zespołowi w obecnej kampanii. Mamy nadzieję że spotkamy się jeszcze na siatkarskim szlaku-czytamy na stronie zespołu.

 

FOTO: SPS Konspol Słupca


Brak komentarzy

Dodaj komentarz