Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zmiany w SPS-ie

Nie Grzegorz Walkowski, a Jacek Smuszkiewicz będzie od nowego sezonu trenerem drużyny seniorów Stowarzyszenia Piłki Siatkowej w Słupcy. To  nie jedyne zmiany przed nadchodzącym sezonem.

Informację oficjalnie potwierdzono na klubowej stronie. -Popularny „Smucha” prowadził już słupeckich III-ligowców w sezonie 2008/09 w charakterze grającego trenera, teraz przyszedł czas na kolejne zawodowe wyzwanie. Wszysycy zawodnicy SPS-u liczą na owocną współpracę z nowym-starym szkoleniowcem w tym nowym rozdaniu, wierzymy w jego warsztat i niegasnącą pasję do siatkówki w Słupcy- możemy przeczytać na witrynie SPS-u.

Siatkarze już wznowili treningi. Zabrakło na nich Roberta Sucholasa i Sebastiana Ciemiora, których w tym sezonie nie zobaczymy w barwach słupeckiej drużyny. Nowym zawodnikiem będzie natomiast skrzydłowy Marcin Olejniczak, który ma za sobą występy w Progresie Września i Polaninie Strzałkowo. Nie brakuje także młodych graczy, o czym również czytamy na stronie klubu. -Nauczeni trudnymi doświadczeniami poprzedniego sezonu, do kadry seniorów na pierwszych zajęciach dołączyło również trzech zawodników ze Słupcy, nominalnie będących członkami zespołu kadetów. Na środku siatki rywalizację podejmie Andrzej Mielcarek, Patryk Kramarz szykowany jest na pozycję przyjmującego, a Dawid Białkowski otrzyma szansę jako drugi rozgrywający. Oczywiście przed innymi kadetami nie zamykamy drogi do gry, natomiast potrzeby zespołu seniorskiego na ten moment doprowadziły do takich, a nie innych decyzji personalnych. Pozostali młodzi zawodnicy trenują pod okiem jednego z siatkarzy Mariusza Dzierżyńskiego. Z kolei najmłodsi podobnie jak wczęśniej swoje zajęcia odbywają z trenerem Grzegorzem Ławniczakiem. Więcej zmian personalnych w pierwszym zespole ma nie być. III liga wystartuje już 20 września, jednak słupczanie zagrają dopiero tydzień później podejmując u siebie Salos Ostrów Wielkopolski. Inny nasz zespół, czyli UKS MOS Czarni Ostrowite w pierwszej kolejce zmierzy się u siebie ze Środą Wielkopolską.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *