Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Zmienią nawierzchnią na promenadzie?

Temat słupeckiej promenady podczas miejskiej komisji poruszyła radna, Urszula Górczyńska.

Oddana niedawno do użytku promenada cieszy się sporym zainteresowaniem słupczan. Wielu narzeka jednak na sypką nawierzchnię.

Sprawę poruszyła radna Górczyńska, która pytała burmistrza, czy nie można by utwardzić promenady.

 

 

Najnowsze komentarze
 • Super – my nie mamy na ulicy Róża utwardzonej drogi, normalnej drogi, a będą “durną” promenadę utwardzać… Przecież to chore!

  • A durna ulice róża warto ? Bez obrażania rodacy. Było iść na wybory

  • Spoko, my na Osiedlu Poetów 20 lat czekaliśmy na utwardzenie, na Zajączkowie jeszcze czekają gdzie-niegdzie

 • Spacer z wózkiem po promenadzie z sypka nawierznia to udręka! Bieganie tez utrudnione, kamyki wpadaja do butów:/

  Utwardzenie drogi jest konieczne, aby promenada spełniała w pełni swoje przeznaczenie.

  Pozdrawiam
  PJ

 • Mogli wcześniej pomyśleć o utwardzonej nawierzchni.
  Obecna promenada to porażka!

 • Promenada ma odpowiednią nawierzchnie, jest naturalnie. Dość asfaltu i betonów mamy w mieście. Zastanówcie się nad chodnikiem wzdłuż cmentarza.

 • Panie burmistrzu! Głównym elementem każdej promenady czyli pasażu, ciągu komunikacyjnego, jest jej nawierzchnia. Bez tego nie ma promenady. I co? Głównego, niejako podstawowego elementu, jakim jest przejście, nie wykonano od razu ze wszelkimi szykanami budowlanymi? Nie wierzę, żeby wykonawca był aż tak naiwny!

 • Szanowny Panie Burmistrzu,
  Jestem pełen podziwu z jaką troską i zaangażowaniem poświęca Pan swoją uwagę na budowanie przestrzeni zielonej w mieście Słupca. Idąc Pana tokiem rozumowania, zniszczmy kamienice i wszelkie konstrukcje służące jako domy i postawmy szałasy. Promenada jest po to, aby turyści mogli z niej korzystać bezproblemowo. Nawierzchnia, którą nam zafundowaliście powoduje, że przy opadach deszczu, spacer po niej musi odbywać się w gumowcach. Wydaje mi się, mało tego, jestem pewien, że za Milion i sto tysięcy złotych tak krótki odcinek można było zrobić dużo lepiej. Problemy, które omawia Pani Radna przed Pana wypowiedzią, są problemami zwykłych ludzi, a Pan to bagatelizuje. Wszystkim wyborcom “polecam” dalej głosować na PSL, aby z naszego miasta zrobić skansen i miejsce dla niejasnych interesów.

  • Właśnie! Te niejasne interesy? Bo środki finansowe jakie przeznaczono były wystarczające.

 • Zasada takich inwestycji jest prosta: zaplanujmy i zróbmy coś źle, dzięki czemu potem będzie co poprawiać. Wyobraźcie sobie, że radni w dwa lata wyrobią wszystkie obietnice wyborcze. Co potem? Ludzie powiedzieliby, że radni siedzą i nic nie robią. A tak, najpierw psujesz, żeby naprawić i jesteś potrzebny. Jeśli rzeczywiście nawierzchnia zostanie wymieniona, to osoba, która podjęła decyzję o jej pierwotnym wykonaniu powinna ponieść koszty wymiany.

Dodaj komentarz