Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„Zmieniamy Powiat Słupecki. Budujemy dla Was. Przepraszamy za utrudnienia”

Nowe tablice pojawiły się przy drogach, na których inwestuje realizuje Starostwo Powiatowe w Słupcy.

-Od dziś (31.08.) inwestycje realizowane na terenie Powiatu Słupeckiego będą oznaczane tablicami z napisem „Zmieniamy Powiat Słupecki. Budujemy dla Was. Przepraszamy za utrudnienia”. Pod hasłami znajduje się herb powiatu z nazwą „Zarząd Powiatu Słupeckiego”.

Tablice są elementem promocji działań inwestycyjnych samorządu powiatowego skierowanym zarówno do lokalnej społeczności jak i do przyjezdnych.

Pierwsza plansza zamontowana została przy rozbudowywanej drodze Młodojewo – Młodojewo Parcele, druga stanie przy drodze Ląd – Jaroszyn. Montaż tablic wykonali pracownicy Powiatowego Zarządu Dróg-informuje Starostwo Powiatowe w Słupcy.

 

FOTO: Krzysztof Gabriel


Najnowsze komentarze
 • Sili się starosta na unijność europejską, chociaż reprezentuje partię antyunijną. Za swoje Zarząd Powiatu nie buduje, więc „Budujemy dla Was” brzmi paradoksalnie.

  • Ale buduje i weź to doceń a nie krytykujesz i szukasz dziury w całym. Nic nie robią zle,robią zle i jak tu ma być dobrze

   • Ależ doceniam to budowanie. Doceniam ze świadomością, że dług publiczny na koniec bieżącego roku wyniesie co najmniej 1,5 biliona złotych. W dwa lata rząd PiS zwiększył zadłużenie Polski o ponad 400 mld złotych, zadłużając przyszłe pokolenia Polaków. Ktoś będzie musiał ten dług spłacać. Nie zrozumiałeś, że nie chodziło mi o samo budowanie, ale o tę tablicę. Jakżeż podobną to tych, które informują o inwestycjach finansowanych w większości ze środków z UE… tej UE, której tak bardzo nie trawi PiS. A poza tym starosta przeprasza za utrudnienia tych samych mieszkańców powiatu, których wcześniej nazwał zakutymi łbami.

  • Żaden samorząd nie buduje za swoje. A starosta nie musi się silić. Wystarczy, że przeskoczył was o trzy długości. Musi boleć, skoro tyle lamentu 😂😂😂😂

  • Bardzo dobra uwaga i logiczna co jest rzadkością w tym ogłupiałmym płaskoekranowym społeczeństwie.
   Napis powinien być: „Bydujemy dla WAM za Wasze”

 • Bardzo miło, szkoda, że tak późno. Poza tym kalka z niemiecki budów, gdzie o dokładnie takiej treści tablice stoją o 30 lat.

 • Gołym okiem widać, że ten Starosta działa skuteczniej niż poprzedni. Panowie z PSL w zasadzie skupiali się na podziale stanowisk. Drogi i chodniki odrobinkę i tylko przed wyborami na pokaz.

 • Ten starosta organizuje pieniądze na drogi „wyciągając” po pieniądze ręce. Ale dlaczego zajął się tylko i wyłącznie drogami? Gdzie inwestorzy i miejsca pracy? Tu już nie da się wyciągnąć ręki i powiedzieć „idziecie ze swoimi biznesami do powiatu słupeckiego”. Tu trzeba wykazać się czymś więcej. Czymś czego widocznie staroście brakuje. Obiecywał te miejsca pracy. Obiecywał inwestorów. Na obietnicach się skończyło, bo to już wyższy poziom.

  • Dlatego zajął się drogami, bo żaden inwestor nie zainteresuje się powiatem, gdzie infrastruktura drogowa nie spełnia elementarnych standardów. Budowy nie zaczyna się od dachu.

   • Kiedy kilka lat temu zagraniczny inwestor był zainteresowany naszym terenem, to uciekł na Słowację nie przez stan dróg, ale przez ceny zaporowe, których zażądali właściciele gruntów.

    • To zagadaj z nimi, żeby zeszli z ceny :)

 • Bartkowiak czuje oddech na plecach.

 • Myślałem, że chodzi o przeproszenie za utrudnienia w związku z remontami dróg. Te przeprosiny to jednak tylko mało istotny dodatek do promocji władzy powiatowej.

 • Dlaczego Zarząd powiatu a nie Samorząd powiatu ?! Dlaczego pomija się radę i radnych ?!

  • Bo organem wykonawczym jest zarząd.

   • Ażeby coś wykonać, to najpierw trzeba podjąć stosowną uchwałę, a organem uchwałodawczym jest rada powiatu.

    • Zarząd dlatego, że z radą poszedł do sądu. Bo obraził się, że absolutorium nie dostał. Poza tym jedynie zarząd i zona mu sprzyjają w radzie. Jeździ na rowerze po powiecie i szuka, które drogi najbardziej wysłużone i bez asfaltu, by pokazać zaniedbania poprzedników. Ciekawi mnie tylko ile wykona inwestycji z własnych środków, nie tych znaczonych przez wojsko. Obawiam się, że nie będzie kolorowo. Bo majątek na sprzedaż też nie długo się skończy. Już brak zainteresowania nieruchomościami, jak mówił ostatnio do przetargu nie ma chętnych.

 • Panie starosto inwestorów do powiatu sprowadzi szybki internet. Moda jest na zdalną naukę i telepracę

  • To zakładaj gumiaki i siadaj przed kompem 😂😂

 • ajemnica Poliszynela. Z polskich obozów zbrodni.
  „Codziennie jesteś sprzedawany za miskę soczewicy. Codziennie jesteś zdradzany za 30 srebrników. Codziennie napotykasz mnóstwo nietaktów, niedelikatności, interesowności, manipulowania twoją osobą, nie mówiąc już o aktach brutalności, chamstwa, nieuczciwości. Naucz się mówić: nieważne. Bo inaczej, zaleje cię fala błota. Bo inaczej, gdy będziesz to wszystko zapamiętywał, analizował, udusisz się. To jest droga samozniszczenia. Ci, którzy lądują w zakładach psychiatrycznych, albo popełniają samobójstwo, mają rację oskarżając otoczenie. Ae są również sami winni. Dlatego naucz się mówić: nieważne. Tym bardziej, że i ty nie jesteś bez winy. I ty sprzedajesz swoich braci za miskę soczewicy, zdradzasz ich za 30 srebrników. I ty popełniasz wobec nich tysiące niedelikatności, jesteś interesowny, przewrotny, nie mówiąc o tych wszystkich nietaktach, z których sobie nie zdajesz sprawy, które weszły w styl twojego życia. Spleceni w uścisku wzajemnej winy umiejmy sobie nawzajem przebaczyć. Ks. M. M.”

Dodaj komentarz