Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Znamy dokładną kwotę zebraną w słupeckim sztabie WOŚP

Miejski Dom Kultury, czyli centrum słupeckiego sztabu 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Słupcy podał już ostateczne wyniki tegorocznej zbiórki

-Drodzy Mieszkańcy Słupcy i okolicznych miejscowości, którzy włączyliście się w zbiórkę podczas 31. Finału ze sztabem MDK Słupca. Dziękujemy! Przypomnijmy, że podczas Finału 29 stycznia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupcy Sztab MDK Słupca zebrał 60.747.10 zł.

Zakończone zostały finansowe podliczenia po internetowych licytacjach i przesłane do sztabu Fundacji WOŚP w Warszawie. Razem – Sztab MDK Słupca – zebrał 76.666.10 zł (w tym 1.865.00 zł z eskarbonek, 2.624,00 zł z wpłat terminalem).

Dziękujemy za finał dla wszystkich, małych i dużych, dziękuje wszystkim darczyńcom (prawie 70 osób/firm), dziękujemy za szczodrość, dziękujemy za współpracę-czytamy na stronie MDK.

Razem ze Słupcą grały także: Cienin Zaborny, Żelazków, Marcewek, Kowalewo Góry, Młodojewo, Młynek, Kąpiel, Szemborowo, Wierzbocice, Meszna, Wola Koszucka, Ostrowo Kościelne, Tomaszewo, Żelazków i Komorowo Kolonia.

 

 

31. Finał WOŚP w Słupcy

 

 

 


Najnowsze komentarze
 • Szkoda, że tak dokładnie nie liczycie na co zostały wydane te pieniądze :)
  aaa, sory zaufanie i naklejki na sprzętach wystarczy!!!

  • Słuszna uwaga i warta przemyśleń bo jak można zauważyć, nikt do tej pory nie zastanawia się nad poniesionymi wydatkami tylko pisze się o hura optymizmie ile to zebrano ale już nikt nie wspomina o drugiej stronie ile wydano na chociażby zakończenie tej zbiórki… a na pewno były koszty niemałe bo wynajem Hali Sportowej,zabezpieczenie w sanitariaty okolicy obiektu, krążące wozy Straży Pożarnej pewnie i Pogotowia Ratunkowego (choć osobiście nie zauważyłem)ale jako Impreza masowa bo takie są wymogi , zatrudnione osoby przy przygotowaniu i prowadzeniu , nagroda główna TV itd…. zapewne już niebawem na tym forum odczytam wyjaśnienia ,że to szlachetna,spontaniczna inicjatywa i koszty poniosły Starostwo ,Urząd Miasta i jacyś tam sponsorzy ale to są poniesione koszty które potrzeba uwzględnić bo Urzędy czy Bank Spółdzielczy to pieniądze podatników czy klientów Banku w mniejszym stopniu prywatni inwestorzy bo w sumie ich kasa… i jakby uczciwie to podsumować ….??? uważam że można było się obejść bez Imprezy która w większości służy do lansu niektórych osób a przekazane środki dorzucić do tych zebranych! byłoby więcej???? Osobiście uważam , że sama Idea była słuszna i z tego co pamiętam to w większości było zbieranie do puszek a jakiś tam finał był w Warszawie w Telewizji…ale później tak to się rozhulało ,że rozlało się na cały Kraj a to stwarza dla niektórych sposób na wygodne, bogate życie….a tak ku prawdzie to nie wszyscy są takimi entuzjastami tej „żebraniny pod tytułem Owsiak /róbta co chceta/” bo są tacy jak ja którzy uważają ,że pomocy można dokonać w inny sposób lokalnie ,są tacy /osobiście znam takie osoby / które wpłacają bo co powiedzą znajomi no i są oczywiście sympatycy ślepo zapatrzeni w guru Owsiaka….a moim skromnym zdaniem taką pomoc można udzielać bez Owsiaka (manipulanta) założyć konto ,postawić Skarbonę przy NASZYM Szpitalu i wszyscy mogą dołożyć cegiełkę na rozwój szpitala jedni mniej inni więcej chociażby w kwocie przekazanej na OŚP ….tylko wtedy okazałoby się pewnie ,że już tylu sponsorów nie ma ….nie ma lansu, nie ma presji znajomych to po co wpłacać???….a tak na zakończenie ;;; dudnienie w środkach masowego przekazu /w tych lansujących Owsiaka/ w społeczeństwie bieda ,coraz większe ubóstwo ,straszna inflacja , ciężkie czasy dla Firm ( i tu potwierdzam bo mam wielu znajomych prowadzących firmy i słyszę te narzekania ) i tu mam pytanie :jak to możliwe , że cały czas padają rekordy zbiórek , co roku miliony więcej, kiedy będzie kres???

 • To jak ci zachoruje dziecior to nie idź z nim do szpitala tylko zanieś go do kościółka, połóż przed ołtarzem i tam sobie ufaj… patrz, czekaj i ufaj!

  • a od kiedy to szpital leczy?

   • No tak, w waszym przypadku jest to niewykonalne.

  • Na logikę i słownictwo to nic wartościowego nie prezentujesz bo szpital jest szpitalem i ma za zadanie leczyć i leczy a nie każdemu szpitalowi ten Owsiakowski „ochłap ” skapnął więc nie mędrkuj co do pójścia do jakiegokolwiek szpitala w potrzebie bo każdy ma prawo (przynajmniej Ci którzy płacą uczciwie składki zdrowotne).
   A co do zaniesienia do kościoła i modlenia? nie tacy cwaniaczki jak Ty tak to ujmowały mając 30-40 lat…kpina ,szyderstwo….ale troszkę zaniemogli na zdrowiu doszło latek to kościół się przypomniał i wiara wróciła ale jak to w powiedzeniu „jak trwoga to do Boga ” ….więc mała refleksja nie zawsze medycyna pomoże i nikt zdrowia i życia sobie nie kupi nawet za miliony ..ludzie giną w wypadkach gdzie auto prawie nieuszkodzone, spadają z 1-3 pietra i żyją i w drugą stronę auto skasowane totalnie nikt nie ginie, spadnie z 1 metra i giną więc pomyśl sobie (jaka to przyczyna?)…i ja Tobie nie powiem ” jak dzieciorowi coś się stanie nie idź do Kościoła itd „

   • Napiszę to prościej, żebyś zrozumiał sens: Jak ci dziecior zachoruje to się módl w kościele a w szpitalu błagaj żeby go nie podłączali do tej wstrętnej aparatury z naklejonym serduszkiem WOŚP. Czy to będzie szpital w Słupcy, Łodzi czy w Poznaniu – na samym, wejściu kategorycznie zabroń używania tego sprzętu bo ty nie dajesz, nie wspierasz, nie chcesz z tego paskudztwa korzystać! Nikt ci nie nakazuje wrzucać choćby grosza do puszki więc bądź konsekwentny do samego końca (dosłownie) i nie pozwól siebie ani nikogo z najbliższych diagnozować i leczyć sprzętem WOŚP ok?
    Czy tekst teraz jest zgodny z twoją „logiką”?

 • Odp dla tych 8 gwiazdek: człowieku widzę,że na tle serduszka na sprzęcie jesteś bardzo zafiksowany …bo w Twojej wyobraźni widzę przekonanie,że cały sprzęt w szpitalach to Owsiaka jałmużna ale tak nie jest…to tylko ułamek wyposażenia więc nie mam potrzeby cokolwiek robić….a swoje zdanie co do wspomożenia szpitali też wyraziłem…..zatrudnij się jako cięć w szpitalu i pilnuj ….

  • Ale czemu ty taki ograniczony i zakuty jesteś?!
   A może pracuję w szpitalu, może wwożę twoją matkę na wózku na odział, może czyszczę po niej to czego ty się brzydzisz. Myślisz czasem?
   Spróbuj, może się uda.

 • Niestety każdy gdzieś pracuje Tobie przypadło w szpitalu bo się kształciłes w tym kierunku albo pracujesz bo tam znalazłeś pracę więc masz obowiązki zgodne z kompetencjami i żeby było jasne pełen szacunek i chwała dla Ciebie i innych tam pracujących…nie bardzo rozumiem ten komentarz bo nigdy się nie odnosiłem do szpitala, załogi tam pracujacej więc skąd ta agresja?…i do twojej wiadomości nie woziles i nie będziesz woził czy wykonywał innych czynności wobec mojej matki czy ojca… pozdrawiam…..

Dodaj komentarz