Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Znamy koszty reklamy na wieży ciśnień

Kilka dni temu ze słupeckiej wieży ciśnień zniknęła reklama widoczna tam przez jakiś czas. Sprawdziliśmy ile kosztowała.

Do Miejskiego Zakładu Wodociągów i Gospodarki Wodnej skierowaliśmy zapytanie w tej sprawie. Jak udało nam się dowiedzieć umowa w tej sprawie była zawarta od 16 maja 2011 roku na czas nieokreślony.

Została ona wypowiedziana przez najemcę i wygasła z dniem 30 września 2021 roku.-Miesięczna opłata za najem 25 m2 powierzchni zbiornika wieżowego wynosiła 8 zł netto za m2 , tj. 246 zł brutto miesięcznie, co w latach 2011-2021 dało łącznie przychód (brutto) 30 627 zł.

Opłata nigdy nie była waloryzowana o wskaźnik inflacji, a więc była to zawsze ta sama stawka. Opłaty wpływały na konto MZWiK w Słupcy. Ponadto w ramach umowy Najemca zobowiązany był do umieszczenia i usunięcia reklamy na wieży ciśnień na własny koszt.

Na chwilę obecną Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji rozważa możliwość kontynuacji wynajmowania powierzcni zbiornika wieżowego na potrzeby kolejnych reklamodawców- czytamy w odpowiedzi otrzymanej od MZWiK.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz