Znamy nowego dyrektora MOSiR-u!

Konkurs na dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozstrzygnięty. Dziś poznaliśmy jego zwycięzcę.

Przypomnijmy, że do rywalizacji na stanowisko odchodzącego na emeryturę Andrzeja Kończaka stanęło sześciu kandydatów. Byli nimi Beata Nadgrodkiewicz, Andżelika Śliwczyńska,  Mariusz Król, Mirosław Górniak, Piotr Błoniewski i Mariusz Rakowicz. Przed komisją konkursową stanęli w poniedziałek. Po zapoznaniu się z kandydaturami komisja  przedstawiła propozycję kandydata na nowego dyrektora  burmistrzowi Michałowi Pyrzykowi. Ten przychylił się do jej zdania i zdecydował, że nowym dyrektorem MOSiR-u będzie Beata Nadgrodkiewicz.

Jak czytamy w uzasadnieniu wyboru-Kandydatka spełniła wszystkie warunki formalne, ponadto posiada duże doświadczenie zawodowe, a w rozmowie rekrutacyjnej wykazała się dobrą znajomością zagadnień wynikających z zakresu statutowych zadań MOSiR-u w Słupcy, jak również podstawowych zagadnień z przepisów prawa pracy, ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o sporcie, ustawy Prawo zamówień publicznych, ustawy o finansach publicznych oraz ustawy o imprezach masowych. Zaprezentowała spójną koncepcję funkcjonowania i rozwoju MOSiR w Słupcy, która pozwala sądzić, iż kandydatka w pełni wywiąże się z powierzonych jej obowiązków i będzie kierować powierzoną jednostką w sposób kompetentny.

2 odpowiedzi

  1. Beata to bardzo dobry wybór, osoba bardzo kompetentna i z doświadczeniem, czego nie mogę powiedzieć o niektórych kandydatach. Wesołych Świąt!!!

  2. widze ze układy w Słupcy były i beda jak może pracownik LIDLA zostać kierownikiem MOSIR nie mając styczności ze sportem w Słupcy ( chyba ze mąż pomoże Kręcić )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *