Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Znamy skład Miejskiej Rady Seniorów

Znamy skład Miejskiej Rady Seniorów, jaka niedawno została powołana decyzją Radnych Słupcy.

Przypomnijmy, że ma ona mieć charakter opiniotwórczy i doradczy. Jej celem ma będzie lepsza koordynacja działań na rzecz osób starszych podejmowanych przez Urząd Miasta.

W Radzie zasiadać będą Zofia Staszak z Klubu Seniora „Odrodzenie”, Teresa Więckowska reprezentująca Słupeckie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne, Jerzy Podbielniak ze Słupeckiego Klubu Tenisa Stołowego, Bronisław Kawa ze Słupeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Ireneusz Bąkowski reprezentujący Rodzinny Ogród Działkowy „Róża”, Eugeniusz Krajewski z Kręgu Seniorów ZHP Słupca oraz Maria Dykta, Anna Borak i Elżbieta Grajek jako osoby niezrzeszone.


Najnowszy komentarz
  • Nie bardzo wiedzieć po co ten Twór powstał…komu to potrzebne? …no ale pewnie za chwilę gdzieś doczytamy ,że za spotkanie należy się dieta (połowa 9zł ???) to mała uwaga dla osób tam zasiadających bo takie diety były… jedno co można zauważyć czy to lata 70 czy 80 czy też 20 w innym wieku to ciągle te same osoby się przewijają… czy to dobre czy złe tego nie wiem ale widać parcie na zaistnienie….

Dodaj komentarz