Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Znane Katarzyny dla schroniska w Katarzynowie

Ruszył kolejny „Bazarek dla Katarzyniaków”, czyli charytatywna akcja na rzez bezdomnych psów ze schroniska w Katarzynowie. Tym razem, w pomoc psiakom włączyły się również znane Katarzyny.

„Bazarek dla Katarzyniaków” to inicjatywa wolontariuszek ze schroniska w Katarzynowie. Od kilku lat, co jakiś czas, organizowana jest licytacja fantów, z której dochód przeznaczany jest oczywiście na potrzeby podopiecznych schroniska. Wczoraj, wystartowała kolejna, specjalna edycja akcji. – Fanty na bazarek zostały przeznaczone przez Katarzyny – znane i nieznane – łączy je jedno – Wielkie Serce – czytamy na profilu bazarku na Facebooku.

Organizatorkom akcji udało się dotrzeć m.in. do pisarki Katarzyny Bondy, która przekazała książkę swojego autorstwa z autografem. Kupić można również „Elementarz stylu” napisany przez Kasię Tusk czy płyty treningowe Katarzyny Kępki – prezenterki telewizyjnej Viva Polska i promotorki aktywnego trybu życia. Ciekawych fantów jest znacznie więcej, a wszystkie znajdziecie TUTAJ

Licytacja danego przedmiotu odbywa się w komentarzach pod zdjęciem. Cenę można przebić poprzez dodanie komentarza z kwotą wyższą minimum o 1 zł niż poprzednia. Po zakończeniu aukcji do kupującego zostanie wysłana wiadomość z danymi do przelewu. Po otrzymaniu wpłaty lub potwierdzenia wpłaty przedmiot zostaje wysłany na podany adres. W Strzałkowie i okolicy możliwy jest odbiór osobisty. Akcja trwa do 13 lutego.

Najnowsze komentarze
  • Bardzo dobra akcja. Popieram …

  • Znam to schronisko bardzo dobrze. Pracując w szkole organizowałam dla uczniów wycieczki do tego schroniska. Jeden dzień w schronisku dał dzieciom wiele radości … . Dzieci nie tylko miały świetną lekcję ale również zabawę. Mam zdjęcia z tego dnia… . Postaram się je opublikować. Składam serdeczne podziękowania za współpracę panu Aleksandrowi i Zofii oraz … .Do zobaczenia i usłyszenia wkrótce.

Dodaj komentarz